Zastraszani przez właściciela sieci BIEDRONKA – Spór się zaostrza!

Zastraszani przez właściciela sieci Biedronka – właśnie tak czują się związkowcy, którzy zaostrzają spór z Biedronką. Do akcji wkroczyli prawnicy.

 

Związkowcy czują się zastraszani przez właściciela sieci Biedronka. Zgodnie z informacjami zdobytymi przez money.pl do przewodniczącego związku dotarło pismo od prawników firmy, w którym pracownicy żądają natychmiastowego zaprzestania „naruszania dobrego imienia dyskontu”.

 

Zdaniem związkowców wszelkiego rodzaju medialne występy odbijają się negatywnie na wizerunku i mogą doprowadzić do problemów związanych między innymi ze znalezieniem nowych pracowników. Według Alfreda Bujara, przewodniczącego handlowej „Solidarności” sytuacja może doprowadzić do powzięcia odpowiednich kroków prawnych.

 

Zgodnie  z pismem wystosowanym do związku zawodowego pracowników Biedronki przez od prawników Jeronimo Martins, doszło do naruszania dobrego imienia dyskontu. W piśmie związkowcy są wezwani do natychmiastowego zaprzestania tego typu działań, między innymi szerzenia nieprawdziwych informacji na temat sytuacji pracowników sklepu.

 

 

źródło: money.pl

kgKomentarze