Zrobił jej to, bo nie chciała z nim być. Postanowił zostawić pamiątkę dla następnego chłopaka [FOTO 18+]

Kiedy Kayla Hayes zerwała ze swoim chłopakiem nie wiedziała, że ten może zrobić jej krzywdę. Do dziś pamięta wygląd twarzy mężczyzny, który wezwał karetkę. 23-latek nie mógł się pogodzić z tym, że dziewczyna nie chciała już z nim być.

Dziś były chłopak Kalie Hayes usłyszał wyrok w swojej sprawie. Został skazany przez sąd w Karolinie Południowej na 12 lat. Mężczyzna przyznał się do winy w październiku zeszłego roku. Dziewczyna postanowiła podzielić się swoją historią z innymi.

 

 

Do zdarzenia doszło kilka tygodni po tym jak para przestała się ze sobą spotykać. Dziewczyna zdecydowała się jednak umówić ze swoim byłym, a wtedy chłopak odgryzł jej dolną wargę. Od tego czasu przeszła już wiele operacji, żeby móc normalnie żyć.

 

 

Najgorzej było z posiłkami, miesiące zajęło jej to zanim była w stanie otworzyć usta na całą szerokość. Na początku musiała używać do jedzenia sztućców mniejszych niż te, które używają małe dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ:Szantażował swoje ofiary, żeby zmusić je do seksu. Żołnierz usłyszał zarzuty o wykorzystywanie nieletnich dziewczyn

 

 

 

 

foto facebook / źródło uk.news.yahoo.com / fakt.plKomentarze