6-latka, gwałtów, intensywną terapię. 6-letnią siostrę zgwałcił

6-latka robiła zdjęcia martwemu tacie. W ten sposób uratowała macochę!

Gdy dziewczynka obudziła się rano, jej opiekunowie wciąż jeszcze nie wstali z łóżek. Jej tata oraz jego partnerka nie reagowali na żadne bodźce z zewnątrz. Wystraszona 6-latka nie straciła jednak zimnej krwi. Dzięki jej działaniom uratowano życie jednej osoby.

6-latka była bardzo zmyślna – gdy próby obudzenia krzykiem i potrząsaniem nie pomogły, próbowała oblewać twarze nieprzytomnych opiekunów wodą. Gdy i to zawiodło, dziewczynka zrobiła im zdjęcie i wysłała swoim dziadkom przez Facebook. Ci od razu zaalarmowali policję.

 

Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, w domu działo się coś makabrycznego. Dziewczynka przeraźliwie krzyczała. Okazało się, że pitbull mieszkający wraz z nimi zaczął pożerać twarz swojego martwego pana! Mężczyzna nie żył już bowiem od około 24 godzin.

 

ZOBACZ: Koszmar na sankach: nie żyje 8-letnia dziewczynka, matka w ciężkim stanie!

 

Okazało się jednak, że jego partnerka, czyli macocha 6-latki żyje. Przewieziono ją do szpitala, a lekarzom udało uratować się jej zdrowie. Okazało się, że para przedawkowała narkotyki.

 

Gdyby nie racjonalne działania małej bohaterki, partnerka jej ojca zapewne także by nie przeżyła. Dziewczynka wróciła pod opiekę swojej biologicznej matki i miejmy nadzieję, że to smutne i przerażające wydarzenie nie odciśnie na niej zbyt dużego piętna.

 

o2.pl/ foto: pixabayKomentarze