Amputowano jej nogę kiedy była jeszcze dzieckiem. Modelka wygrała walkę z chorobą oraz z samą sobą [FOTO]

Miała 11-lat kiedy usłyszała diagnozę lekarzy. Nie dość, że amputowano jej nogę to jeszcze stwierdzono u niej raka. Dziś jest modelką, żoną, matką, szczęśliwą osobą oraz piękną kobietą.

Jej historia powinna być przykładem jak walczy się o życie oraz wykorzystuje drugą szansę. Jako dziecko musiała zmierzyć się z trudami jakie zafundował jej świat. W wieku 11-lat amputowano jej nogę. Można sobie tylko wyobrazić przez co przechodziła w szkole przez wiele lat.

 

 

 

Jednak zabieg usunięcia kończyny nie był końcem kłopotów. Kobieta musiała przejść długą i ciężką kurację, w tym chemoterapię, zanim lekarze potwierdzili, że udało jej się pokonać raka. Dodatkowo musiała nauczyć się funkcjonować z protezą oraz przyzwyczaić do wszelkich łączących się z tym niedogodnościami.

 

 

 

Teraz Tessa Snyder ma 29-lat i jak sama mówi, nigdy nie czuła się tak dobrze we własnej skórze. Uważa, że po to dostała drugą szansę od życia, aby dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Pokazywać ludziom, że nie można się poddawać, nawet jeśli życie nas nie oszczędzało. Kobieta w swoich wypowiedziach wręcz zaraża wszystkich swoim optymizmem.

 

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BoZ8TZCn77D/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

 

 

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BjhsFi4HmpA/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

 

View this post on Instagram

“Do you love me? Are you riding?”

A post shared by Tessa Desiderio Snyder (@tessadesi) on

 

 

 

 

 

ZOBACZ:Napastnicy zrobili z niego miazgę . Sprawcy zabójstwa nigdy nie zostaną jednak osądzeni

 

 

 

 

 

foto instagram / źródło thyrstbeauty.com / wprost.plKomentarze