Anita Werner ma powody do radości! „Oznaczenie tortu mówi wszystko”!

Anita Werner (44 l.) to dziennikarka „Faktów” w stacji TVN. Od 2018 roku jest związana z dziennikarzem sportowym w Canal+,  Michałem Kołodziejczyk.

Parę łączy nie tylko ta sama profesja, ale i zamiłowanie do sportu – nie tylko teoretyczne. Zarówno Anita Werner, jak i Michał Kołodziejczyk są biegaczami.

Biegają nie tylko rekreacyjnie, ale też biorą udział w zorganizowanych zawodach, jak choćby te w Oslo. Tam para przebiegła maraton, a wydarzeniu towarzyszyły wielkie emocje.

Teraz dziennikarka ma kolejne powody do świętowania.

 

https://www.instagram.com/anita_werner_official/

 

Na profilu Anity Werner pojawiło się zdjęcie z partnerem i z tortem. Ciasto miało kształt T-shirt’a i udekorowane było w wyjątkowy sposób tj. umieszczono na nim wiele miniaturowych koszulek sportowych. Do tego pojawił się napis „M42”.

 

W ten sposób dziennikarka świętowała 42 urodziny swojego partnera:

 

Ktoś tu ma dzisiaj urodziny!🥳 Oznaczenie tortu mówi wszystko #M42 Kształt też😉❤️

Sto lat sto lat @michal_kolo1 !😍

 

#urodzinowy #piątek #urodziny #birthday #tort #birthdaycake #wszystkiego #najlepszego #uśmiech #szczęście #smile #happy #together #friday #fridaynight #razem #zM #najlepiej

– napisała.

 

Oznaczenie tortu jako „M42” symbolizuje imię partnera Anity, a 42 wiek. Jednocześnie także dystans maratonu to 42,195 km. Napis można więc też rozumieć jako nawiązanie do biegu na tzw. królewskim dystansie.

 

>>>Jelito drażliwe. Na czym polega dieta Low FODMAP?

 

https://www.instagram.com/anita_werner_official/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anita Werner (@anita_werner_official)

Komentarze