Anna DERESZOWSKA pochwaliła się POŚLADKAMI na wakacjach! Co za figura!

Anna Dereszowska właśnie skończyła 39 lat, a swoje urodziny świętuje wakacjami w egzotycznym Wietnamie. Przy tej okazji aktorka mogła pochwalić się swoją nienaganną figurą! 

Anna Dereszowska od lat jest rozchwytywaną aktorką. Miniony 2019 rok był dla niej także całkiem udany. Zagrała w produkcjach takich jak: Lepsza Połowa, Odwróceni, Pech to Pech, czy Echo serca. Poza tym na stałe związana jest z teatrem Buffo w Warszawie. Nie dziwi więc, że po tak intensywnym roku zapragnęła wakacji!

 

ZOBACZ TEŻ: Julia WIENIAWA pokazała się bez BIUSTONOSZA. Zachwyceni fani pytają o…

 

 

Jednak największe zainteresowanie fanów wzbudziło video, na którym Dereszowska w bardzo skąpym bikini… wpada do basenu! Przy tej okazji aktorka podzieliła się z fanami osobistym wpisem…

Urodzinowe podziękowania

 

No to chlup! Ostatnie urodziny z „3” z przodu. Płynę dalej! Z prądem i pod prąd. Dziękuję moim bliskim, mojemu „niemężowi” za jego miłość, cierpliwość, wyrozumiałość. Moim najwspanialszym dzieciom, że są, najzwyczajniej w świecie. Tatusiowi, siostrze, bratu, „nieteściom”, Izuni, Jolusi, Lejdis i… och tak wielu osobom chciałabym podziękować, że ze mną jesteście! I Wam, tam po drugiej stronie ekranu telefonu, tableta, czy kompa… jesteście najwspanialszą „grupą wsparcia” na świecie!

– napisała Anna Dereszowska na Instagramie.

 

 

Nie może dziwić, że post wzbudził zainteresowanie nie tylko fanów, ale też mediów. Anna Dereszowska może pochwalić się naprawdę niezłą sylwetką!

 Komentarze