„Bella Ciao” w wykonaniu Lewandowskich. Zobacz!

Bella Ciao to piosenka z hiszpańskiego serialu La casa de papel (dom z papieru).

I pewnie serialu nikt by nie pamiętał, gdyby nie utwór Bella Ciao. Jest on bardzo dynamiczny i słychać w nim dźwięki przypominające wystrzały, które można akcentować ruchem. Utwór jest bardzo popularny szczególnie na weselach i różnych potańcówkach gdyż pozwala wyszaleć się w ruchu.

Jak widać i Lewandowscy pokusili się o wykonanie Bella Ciao. Bo w sumie tańczących ich jeszcze nie widzieliśmy. Parę kojarzymy raczej ze sportem. Ania dodatkowo posiada markę kosmetyczną Phlov i żywnościową Foods by Ann, do tego catering dietetyczny Supermenu. Robert z kolei jest udziałowcem w projekcie dotyczącym restauracji na wodzie.

 

https://www.tiktok.com/@annalewandowska

 

Jednak z tańcem do tej pory nie mieli wiele wspólnego. Ale od czego jest Tik Tok? To tutaj można nagrać krótki filmik i pokazać kilka ruchów. I tak też zrobili. Poniżej Bella Ciao w wykonaniu Ani i Roberta.

 

https://www.tiktok.com/@annalewandowska/video/6851577404993867014?referer_url=https%3A%2F%2Fm.sportowefakty.wp.pl%2Fsportowybar%2F891492%2Flewandowscy-podbijaja-tiktoka-zobacz-jak-tancza-do-hitu-domu-z-papieru&referer_video_id=6851577404993867014Komentarze