Dramat aktora Barw Szczęścia. Krzysztof Kiersznowski zapadł na tajemniczą chorobę!

Krzysztof Kiersznowski to serialowy Stefan z Barw Szczęścia. Jedna z ulubionych postaci tego serialu z uwagi na swój spokojny, ale zdecydowany charakter i trafne riposty.

Teraz Krzysztof Kiersznowski przeżywał trudny czas w związku z utratą pracy na planie przez epidemię koronawirusa. Później były kłopoty ze zdrowiem.

Jak informuje serwis Super Seriale, 69-letni aktor kilka tygodni temu miał operację. Chodziło o udrożnienie żył. Po zabiegu wydawało się, że wszystko jest w porządku i Kiersznowski został wypisany ze szpitala.

Później jednak pojawiły się komplikacje. Aktor źle się czuje i ma znaczne skoki ciśnienia. Jego choroba jest na razie nie rozpoznana i lekarze nie potrafią postawić diagnozy.

 

Już w czasie największych obostrzeń sytuacja Krzysztofa Kiersznowskiego była trudna. Mówił wtedy:

 

Ta niepewność jutra i brak perspektyw były dość przytłaczające, choć starałem się nie wpadać w przygnębienie. Rzecz jasna, nie zawsze mi się to udawało, a mój niepokój pogłębiał się za sprawą medialnych doniesień.

 

Teraz do trosk finansowych doszły, problemy ze zdrowiem. Mamy jednak nadzieję, ze sympatyczny odtwórca roli Stefana szybko wróci do zdrowia i na plan!

Zobacz też: Elżbieta Zapendowska pogodziła się z losem: „Oglądam na tarasie kwiaty kolorowe i jest cudnie…”

 

fot. facebook/koncert życzeń

 

źródło: se.plKomentarze