Gdańsk: Kompletnie pijane opiekunki zajmowały czwórką dzieci! Badanie alkomatem dało szokujący rezultat!

Kompletna beztroska i brak wyobraźni tak śmiało można powiedzieć o zachowaniu dwóch kobiet, które miały pod swoją opieką czwórkę maleńkich dzieci! Matka i córka były kompletnie pijane. Na szczęście zdrowy rozsądek przechodniów pozwolił zapobiec nieszczęściu.

Idące zygzakiem kobiety zwróciły uwagę przechodniów z Gdańska. Obie panie miały po swoją opieką czwórkę dzieci, najstarsze miało 9 lat, a najmłodsze półtora roku. Szybko okazało się, że to matka i babcia. Ich zachowanie było na tyle szokujące i oburzające, że świadkowie zdarzenia zostali zmuszeni wezwać policję. Stało się to po tym, jak najmłodsze z dzieci dwa razy wypadło im z wózeczka, a pijana matka i babka nie potrafiły go w nim umieścić

 

 

ZOBACZ:Nie wyobrażasz sobie dnia bez wypicia herbaty? Częste picie tego napoju ma negatywny wpływ na nasze zdrowie!

 

 

Chwilę później kobiety weszły do lokalu gastronomicznego, gdzie poszedł za nimi jeden ze świadków zdarzenia i opowiedział o tym co stało się na ulicy obsłudze lokalu. Jego pracownicy postanowili wezwać policję. Po chwili wszystko było jasne. Matka i córka, mieszkanki Ełku pojechały na wycieczkę do Gdańska, gdzie zamiast zajmować się dziećmi postanowiły się upić. Badanie alkomatem wykazało, że obie miały ponad 2 promile alkoholu we krwi. Wiadomo również, że dzieci były wygłodniałe i mocno przegrzane słońcem. Ich mama i babcia zostały aresztowane.

 

ZOBACZ TAKŻE:Odkryto niebezpieczeństwo pływania w morzu! Możesz się nabawić…

 

 

źródła: o2.p, foto: pixabay.com

 

 Komentarze