Zgotowała dzieciom prawdziwe piekło! Matka uważała, że przeobraziły się w zombie, więc je (…)!

Prawdziwe piekło zgotowała swoim dzieciom Lori Vallow Daybell . Matka uważała, że jej pociechy przeobraziły się w krwiożercze zombie, które musi unicestwić. Kobieta zrealizowała swój plan i przez wiele długich miesięcy ukrywała, że dzieci nie żyją utrzymując, że zaginęły.

Policjanci zagadkę tajemniczego zaginięcia dwójki rodzeństwa, 17-letniej Tylee Ryan i jej 7-letniego brata Joshua Vallow próbowali rozwikłać od września 2019 roku. Dzieci zapadły się pod ziemię i ślad po nich zaginął. Nikt nie podejrzewał, że z mroczną sprawą może być związana ich matka i ojczym. Lori Vallow Daybell sprawiała wrażenie osoby, której rozsypał się świat i była załamana nagłym zniknięciem dzieci. Nikt nie sądził, że rodzeństwo zostało zamordowane, a ich ciała ukryte lub zniszczone. Dopiero kilka tygodni temu udało się rozwikłać zagadkę, która nie dawała spokoju śledczym. Okazało się, że za okrutną zbrodnią stoi Lori i jej nowy partner. Matka uważała, że dzieci zmieniły się w zombie i jej unicestwiła. 

 

ZOBACZ:Nie wyobrażasz sobie dnia bez wypicia herbaty? Częste picie tego napoju ma negatywny wpływ na nasze zdrowie!

 

Krwawe ślady, które potwierdziły DNA dwójki rodzeństwa odkryto, 9 czerwca na terenie farmy w stanie Idaho, która należała o poprzedniego męża kobiety. Mężczyzna kobiety zmarł kilka miesięcy wcześniej w tajemniczych okolicznościach. Przeprowadzone śledztwo dało szokujące rezultaty. Wiele na to wskazuje, że dzieci zginęły, a w zbrodnię zamieszani są ich matka i jej nowy mąż, Chad Daybell. Policjanci w trakcie przesłuchania dowiedzieli się, że kobieta wierzy w istnienie żywych trupów i była pewna, że jednym z nich stał się jej 7-letni syn. Kobieta uważała, że syn stanowi śmiertelne zagrożenie dla niej i jej nowego partnera dlatego musi go zgładzić. Wiele na to wskazuje, że przemiana Lori zaszła po związaniu się z nowym partnerem, który również wyznawał tę teorię. Małżeństwo było przekonane, że chcąc uniknąć ugryzienia „umarlaka” muszą zniszczyć jego ciało. Lori i Chad ulegli wpływowi sekty, „Kościoła Pierworodnych”, do której należeli. W myśl założeń „religii” członkowie kościoła muszą pozbyć się zombie ze świata żywych i zniszczyć ich ciała, tak aby dusza „zainfekowanego” mogła zaznać wiecznego spokoju! Ciał rodzeństwa nadal nie udało się odnaleźć. 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 Komentarze