HIT! PORUSZAJĄCY filmik znanego polityka z dziećmi PODBIJA internet (WIDEO)

Ten filmik został dodany przez znanego polityka w relacji na jego oficjalnym Instagramie. Zobaczcie sami i oceńcie, czy zasługuje na miano hitu internetu!

 

Mowa tutaj o Januszu Korwin Mikke, znanym w Polsce i na świecie polityku, byłym Europośle. W ostatnich wyborach parlamentarnych udało mu się zdobyć mandat poselski z ramienia partii Konfederacja.

 

Polityk od lat nie zwalnia tempa. Nigdy nie zmienił swoich poglądów, zawsze jest wierny swoim ideałom – od lat głosi także wiele odważnych tez, dla niektórych nawet mocno kontrowersyjnych.

 

Oprócz polityki Janusz Korwin Mikke zajmuje się także publicystyką. Od lat pisze felietony dla wielu znanych gazet m.in. Najwyższy Czas, czy Angora.

 

To jednak nie wszystkie zainteresowania znanego polityka. Korwin gra także w szachy i brydża. W przeszłości był mistrzem w grze w brydża. Gra także na pianinie.

 

Muzyką interesuję się od początku. Na pianinie? Umiem „wybrzdąkać” kilka melodii. Lepiej gram ludziom na nerwach. Jako młody chłopak chodziłem też do domostw i dorabiałem sobie śpiewaniem kolęd.

-powiedział w jednym z wywiadów.

 

Zna również wiele języków.

 

Angielski i rosyjski znam dosyć dobrze. Potrafię się porozumieć w takich językach jak: francuski, włoski, portugalski, od biedy jakby było trzeba to i po rumuńsku, bułgarsku, ukraińsku i węgiersku. A nawet po chińsku.

-dodał.

 

W sieci pojawił się filmik Janusza Korwin Mikkego z jego dwójką najmłodszych dzieci: Karolem i Nadzieją.

 

 

Co sądzicie o takim filmiku? Porusza?

 

Źródło: Instagram.com/Janusz Korwin Mikke

Foto: zrzut ekranuKomentarze