Tak IMPREZOWAŁ ZNANY POLITYK przed laty! To wciąż „kawał mocnego zawodnika!” – poznajesz kto to?  

Od sylwestrowej imprezy uwiecznionej na zdjęciu minęło 30 lat. I choć wiele się przez ten czas zmieniło – jeden z bohaterów zdjęcia, dziś czołowy polityk opozycji nadal słynie z mocnej głowy i zamiłowania do dobrego trunku!

 

„Zdjęcie z Sylwestra ’86. W trudnych chwilach też trzeba się uśmiechać i wierzyć w zwycięstwo. Takiej samej wiary i uśmiechu życzę w 2018. Przecież historia lubi się powtarzać…”

– napisał na swoim profilu na Twitterze Grzegorz Schetyna, lider Platformy Obywatelskiej.

 

 

Jeśli nadal nie jesteście pewni, która z postaci to Schetyna, pomożemy Wam: to niski mężczyzna w środku zdjęcia – nie wierzycie? Przyjrzyjcie się uśmiechowi – ten politykowi nie zmienił się mimo lat!

 

Żeby było jeszcze ciekawiej, dziennikarze „Faktu” postanowili podpytać o imprezowe zwyczaje Schetyny jego znajomych z Wrocławia:

 

„Bez wątpienia Grzesiek jest zawodnikiem wagi ciężkiej. Potrafi dużo wypić. Po obaleniu komunizmu rozmiłował się w whisky, a za czasów Tuska nauczył się pić wino. Wcześniej krzywił się na słabe trunki, pijał przede wszystkim wódeczkę.”

– powiedział im jeden z nich.

 

Podobno Grzegorz Schetyna po kilku głębszych z zachowania nieco zaczyna przypominać… Jeana-Claude Junckera! Inny rozmówca „Faktu” opowiada jak to szef Platformy lubi pstryknąć w ucho lub klepnąć w czoło swojego rozmówcę. Rzekomo w 2009 roku omal nie pobił się z tego powodu ze Sławomirem Nitrasem!

 

Czy 2018 przyniesie faktycznie coś lepszego Schetynie i jego partii? Śmiemy wątpić. Mimo wszystko w Nowym Roku i jemu życzymy dużo uśmiechu – a jeśli humor nie będzie dopisywał, zawsze będzie mógł go sobie poprawić jakimś dobrym alkoholem!

fakt.pl/foto:twitter.comKomentarze