Jej seksowne pośladki pokochało miliony mężczyzn na świecie! By wyglądać tak jak teraz musiała (…)! (foto)

Katya Elise Henry to trenerka fitness, która na co dzień mieszka na słonecznej Florydzie. Przez seksowne pośladki Amerykanka uznawana jest za kobietę z najpiękniejszą, naturalną pupą na świecie.Na potwierdzenie tych słów warto zobaczyć jej profil na Instagramie, który obserwuje ponad 4 miliony osób! Młoda kobieta ich wygląd zawdzięcza ciężkim treningom, a nie pracy chirurga. Jak przyznała nienawidzi modelek i kobiet, które sztucznie powiększają swoje pośladki.

Fani, którzy pokochali pośladki Amerykanki z zapartym tchem czekają na jej nowe zdjęcia i posty, w których promuje zdrowy styl życia i pokazuje swoje wdzięki. Wielbiciele seksownej trenerki fitness są przekonani podobnie jak ona, że to właśnie Katya najlepszą pupę na świecie i trudno nie przyznać im racji. W komentarzach pod zdjęciami możemy przeczytać, że dziewczyny zazdroszczą jej tyłka, a dla chłopaków jest ideałem kobiety.

 

 

ZOBACZ:Założył sobie „to” na penisa! Kiedy ratownicy zobaczyli z czym mają do czynienia pękali ze śmiechu!

 

23-latka, aby wyglądać tak jak teraz pracowała na siłowni dobrych kilka lat. Katya ma nadzieję, że jej historia zmotywuje inne kobiety do działania. Uważa ponadto, że tylko wytrwałością i codziennymi ćwiczeniami można osiągnąć sukces. Amerykanka mierzy ledwie 157 cm i waży 49 kilogramów, jednak nie przeszkadza jej to szczycić się mianem dziewczyny z najładniejszą pupą na świecie!

 

ZOBACZ:W tym wieku Twoja dziewczyna zacznie zachowywać się jak TEŚCIOWA. Zobacz dlaczego!

 

źródła: dailymail.co.uk, foto instagram.com, youtube.comKomentarze