Joanna Jabłczyńska ŻARTUJE z Warszawiaków. Takich odpowiedzi się nie spodziewała!

Niektóre z naszych gwiazd nie do końca umieją w Instragrama. Oczywiście, każda okazja by zrobić wokół siebie szum jest dobra, ale czasem niewinny post może obrócić się przeciwko jego autorowi. Joanna Jabłczyńska właśnie się o tym przekonała. 

 

 „Hej warszawiacy! Czemu nie jesteście na wakacjach i w mieście nadal są korki? Co to będzie we wrześniu? Macie jakieś sposoby na korki?”

 

– napisała pod jednym ze zdjęć Jabłczyńska. Miało być luźno i wesoło, ale nie wszystkim się to spodobało. Poza poradami o korzystaniu z komunikacji miejskiej lub chodzeniu pieszo pojawiły się też komentarze negatywne.

 

 

„Wszyscy na wakacje? Bo Pani Jabłczyńska królowa jedzie i drogi muszą być wolne. Popracuj za 2 tys. zł, to zobaczysz, na jakie wakacje będzie cię stać”

– wypalił bez ogródek jeden z użytkowników.

 

„Bo nie wszystkich stać na wakacje” – pisze druga osoba.

 

Miało być na wesoło ale chyba nie wyszło. Czy to wina pani Jabłczyńskiej, trochę oderwanej od rzeczywistości, czy może zbytniego ponuractwa użytkowników Instagrama – nie chcemy oceniać. Ale to nie pierwszy raz, gdy ktoś pisząc post w podobnym klimacie wpada na dość ostre riposty.Komentarze