Joanna Racewicz ZSZOKOWAŁA fanów! Wystarczyło JEDNO zdjęcie!

Joanna Racewicz zszokowała fanów! Wystarczyło jedno zdjęcie! Co się stało? O co chodzi?

Znana prezenterka opublikowała w sieci zdjęcie, które wywołało lawinę. Do tego dodała wpis. Co napisała? Co chciała przekazać swoim fanom? Co zdziwiło jej sympatyków?

Na zdjęciu Joanna pozuje w… anielskich piórach.

-Ile w nas anioła, a ile wilczycy? Jak dużo pierwotnej dzikości, jak wiele wychowania, które oddała od natury? Ociosuje, szlifie, zdziera chropawą warstwę, o którą kaleczą się wyznawcy „maczyzmu”? Nasza kultura nie pojmuje rozmiarów siły kobiety. Woli ją stłumić obyczajem, wpędzić do kąta wstydem, poczęstować słowem, które łamie serce i kaleczy skrzydła. A gdyby zdecydować się na wygnanie? Na „nie”, które wyznacza granice? Tak, banicja oznacza podróż do samej siebie. Oddalenie od innych to zbliżenie do prawdy o samej sobie. To nie jest łatwe. Wszystko, co się dzieje jest lekcją. Spotykani ludzie – to nauczyciele i lustra. Pamiętaj tylko, że gdy Ty podnosisz prawą rękę – Twoje odbicie unosi lewą. Dlatego nie szukaj uzupełnienia po drugiej stronie, jak Alicja. Nie musisz. Jesteś pełnią. Potrzebujesz raczej kogoś, kto stanie obok i popatrzy w tę samą stronę. Bez ocen, gniewu i pouczania. Miłość jest akceptacją. Dlatego nikt nie pokocha Ciebie tak, jak Ty sama. Nie uczą tego w domu? To nic. Dasz radę ♥️♥️♥️ – napisała.

Wpisy Joanny są coraz bardziej filozoficzne. Prezenterka staje się kimś w rodzaju coacha. Uświadamia swoich fanów i przekazuje im wiedzę.

Wszyscy są w wielkim szoku, że Joanna potrafi tak pisać! Może powinna wydać książkę?

Zobacz także: Wraca ŚNIEŻNA zima! Będzie DUŻE ochłodzenie!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

Co na to internauci?

Zazdroszczę ❤️😍

WOW! Anioł. Boże, jak bardzo bliski mi Anioł… Dusza bliźniacza. Damy radę ❤️❤️❤️

Prawdziwy mężczyzna silny w życiu, a w ramionach Anioła bezbronny…

Bogini❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Pięknie

Wow

Fot. Instagram

Jedno jest pewne. Joanna potrafi skupiać na sobie uwagę! To wielki dar.

Zobacz także: Są PIENIĄDZE na pomoc potrzebującym! Jak je zdobyć?

Fot. Instagram

Komentarze