Już nie musisz zakładać APLIKACJI RANDKOWYCH, aby poznać nową osobę! Zobacz na czym polega HEADHUNTING!

Aplikacje randkowe typu tinder czy inne są dziś na porządku dziennym, gdyż jest to jakaś alternatywa, aby poznać nową osobę, nawiązać relację, a może nawet się zakochać.

Portale internetowe mają jednak to do siebie, że często spotkanie w realu może zwyczajnie rozczarować. Internetowi milionerzy w rzeczywistości okazują się bezrobotnymi, atrakcyjny brunet z fotografii wygląda zupełnie inaczej, a blondynka ma nadwagę.

 

Często reklamujemy się i zachwalamy w Internecie z tej lepszej strony, podczas, gdy w rzeczywistości okazuje się, że informacje w sieci były przedstawione nad wyrost. Zazwyczaj jest to sposób, by przyciągnąć nową osobę i zainicjować spotkanie. W Internecie każdy może być przecież tym kim chce być.

 

Dlaczego ludziom ciężko odnaleźć się w aplikacjach randkowych i stworzyć coś trwałego? Według specjalistów przyczyną są 3 główne czynniki. Co ciekawe pojawiają się one jeszcze w momencie, kiedy nie doszło do realnego spotkania, a więc na samym początku „potencjalnej rozmowy online”. Należą do nich:

1.Brak otwartości i wystraczającego zaangażowania

2.Oczekiwania wobec drugiej osoby

3.Zbyt szybka ocena

 

Komentarze