Maria Nurowska atakuje Andrzeja Dudę w wyjątkowo wulgarny sposób

Pisarka Maria Nurowska na swoim facebookowym profilu poruszyła problemy związane z koronawirusem. Przy tej okazji postanowiła również zaatakować w wyjątkowo wulgarny sposób prezydenta Andrzeja Dudę.

 

Sytuacja związana z koronawirusem w Polsce staje się dwojaka. Z jednej strony od kilku dni można mówić o pewnej stabilizacji nowych zakażeń na wirusa z Wuhan. Z drugiej natomiast w środę odnotowano ponad 600 zgonów z powodu koronawirusa, co jest absolutnym rekordem w Polsce.

 

W związku z obecnym stanem służby zdrowia pisarka Maria Nurowska postanowiła zmieścić na Facebooku swoje przemyślenia. W nich w wyjątkowo wulgarnie zaatakowała prezydenta Andrzeja Dudę. Zarzuciła mu, że ponosi odpowiedzialność za zgony spowodowane koronawirusem oraz, ze odmówił niemieckiej pomocy.

 

„Właśnie wysłuchałam wyznania człowieka chorego na Covid, który żyje tylko dlatego, że zwolniło się łóżko po umarłej, a druga umarła odstąpiła mu respirator ! Całość rozmowy w TVN 24 Czarno na Białym!” – zaczęła pisarka.

 

Później przystąpiła do ataku na prezydenta.

 

„Teraz będę klęła, bo nie da się inaczej. K**** mać! To ten pier****** Duda odmawia pomocy ze strony Niemiec i ofiaruje się z NASZĄ pomocą! Ilu Polaków umarło sku*******, dlatego, że nie przyjąłeś tej pomocy, Jesteś jeb**** mordercą i będziesz musiał z tym żyć!” – napisała na Facebooku Maria Nurowska. Jej wpis wywołał sporą burzę w sieci.

 

Foto: You Tube/ Matras Księgarnie (zrzut ekranu)Komentarze