Mazowsze: MAKABRYCZNE samobójstwo. Zabiła się piłą do żywopłotów!

zabiła się piłą do żywopłotów

Wstrząsająca historia wydarzyła się w malutkiej wsi pod Siedlcami w województwie mazowieckim. 24-letnia kobieta postanowiła odebrać sobie życie. Zrobiła to w naprawdę makabryczny sposób – piłą do przycinania żywopłotów! 

Mieszkańcy miejscowości są w szoku i nie rozumieją jak można było zabić się w tak brutalny i straszliwy sposób. Najpierw elektryczną piłą przecięła sobie żyły na rękach, następnie przyłożyła ją do szyi. Zmarła z powodu nagłej utraty dużej ilości krwi.

 

Nie wiemy, co skłoniło tę kobietę do samobójstwa. Sprawdzamy czy przypadkiem ktoś jej w tym nie pomógł. Namową lub w inny sposób

 

– powiedziała Agnieszka Świerczewska z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach

 

Wśród mieszkańców wsi pojawia się wiele plotek na temat przyczyn samobójstwa. Niektórzy twierdzą, że przyczyniła się do tego nieudana operacja piersi, którą dziewczyna miała przejść niedawno.

 

Nie znałam jej dobrze, ale wiem, że była bardzo wrażliwa na punkcie swojego wyglądu. W internecie publikowała dziesiątki swoich zdjęć w różnych pozach

 

– komentuje jedna z mieszkanek.

 

Czyżbyśmy mieli do czynienia z ofiarą pogoni za dzisiejszymi ideałami piękna? Wygląda na to, że to kolejna ofiara niespełnionych pragnień, marzeń i ambicji, podsycanych tym, co można zobaczyć w Internecie. A biorąc pod uwagę ogólne tendencje – takich ofiar będziemy mieli z czasem coraz więcej i więcej.

 

źródło: o2.pl/ super express/ foto: screenshot/ facebook

Komentarze