Nie wiedziała, że wpuszcza do domu mordercę! Kamera zarejestrowała ostatnie (…)!

kamera zarejestrowała

18-letnia Megan Newton nie wiedziała, że 19-letni Joseph Trevor, którego wpuściła do swojego mieszkania zgwałci ją, a później zamorduje z zimną krwią. Gdyby nastolatka zdawała sobie z tego sprawę tragedii można było uniknąć. Kamera zarejestrowała jej ostatnie chwile.

Dramat rozegrał się 19 kwietnia ubiegłego roku, jednak ze względu na dobro śledztwa brytyjska policja dopiero teraz udostępniła nagrania w mediach. Megan okazała serce swojemu niedoszłemu mordercy, ponieważ zlitowała się i zaprosiła go do siebie kiedy powiedział jej, że jest zbyt pijany i naćpany, by samemu wrócić do domu. Kamera zarejestrowała ostatnie minuty przed tragedią, która wydarzyła się w domu 18-letniej Megan Newton. Joseph Trevor zamiast odwdzięczyć się jej za pomoc, zgwałcił, a później zamordował nożem.

ZOBACZ:Zabił pedofila ratując przed nim dwóch chłopców! W sądzie wyznał (…)!

 

 

19-latek porzucił zakrwawioną dziewczynę w łóżku i po dwóch godzinach wyszedł z jej mieszkania. Nagrania z monitoringu zainstalowanego na korytarzu domu Megan pokazują jak chłopak wchodzi za swoją ofiarą do środka. Trevor nie był dla 18-latki obcą osobą, ponieważ oboje znali się ze szkoły. Feralnej nocy dziewczyna spotkała go w nocnym klubie w Stoke-on Trent w Wielkiej Brytanii. Po dokonaniu morderstwa nastolatek udał się na pobliski most, gdzie zatrzymała go policja. Chłopak przyznał się do winy i ze szczegółami opowiedział jak zabił koleżankę. Na początku lutego brytyjski wymiar sprawiedliwości za gwałt i zabójstwo skazał go na dożywocie.

ZOBACZ TAKŻE:PRACOWNICA ŻŁOBKA ZABIŁA WŁASNE DZIECKO! Jej tłumaczenia wprost PRZERAŻAJĄ!

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: youtube.com, wideo: youtube.com

 

 

 Komentarze