Nowe informacje o mordercy z Kołobrzegu po sekcjach zwłok. Ofiar może być więcej?

Sprawa Mariusza G., nazywanego Tulipanem z Kołobrzegu ze względu na sposób działania – a więc uwodzenie kobiet, mordowanie ich i przejmowanie majątków – nabiera rozpędu. Przeprowadzono już sekcje zwłok wszystkich trzech odnalezionych ofiar, a w związku z tym pojawiają się kolejne spekulacje. 

Mariusz G. najprawdopodobniej zamordował trzy kobiety w 2016, 2018 i 2019 roku. To właśnie w związku z tą ostatnią zbrodnią trafił do aresztu, a przez to wkrótce natrafiono na dowody łączące go z poprzednimi. Wczoraj przeprowadzono sekcje zwłok dwóch ofiar znalezionych w ubiegłym tygodniu w lasach niedaleko Kołobrzegu. Prokuratura czeka teraz na wyniki badań zwłok.

 

ZOBACZ TEŻ:Nowe fakty o Tulipanie z Kołobrzegu. Tak uwiódł i zamordował trzy kobiety!

 

Co ciekawe, w związku ze sprawą zatrzymano też dwie inne osoby – kobietę i mężczyznę. Są oni oskarżani o przywłaszczenie mienia i paserstwo, nie wiadomo jednak czy wiedzieli o morderstwach Mariusza G. Zdaniem psychiatry Jerzego Pobochy ten raczej działał w pełni samodzielnie i w swoje plany nie wtajemniczał osób trzecich.

 

Osobną kwestią pozostaje pytanie, czy to na pewno już wszystkie ofiary Tulipana z Kołobrzegu? Bez dokładnego prześledzenia rynku nieruchomości i przepływów majątku przez ręce podejrzanego nie można wyrokować. Być może są jeszcze jakieś inne zaginione kobiety, z którymi miał on do czynienia i być może przyczynił się do ich zniknięcia i śmierci? To śledztwo z pewnością będzie jednym z najgłośniejszych i najważniejszych w najbliższych miesiącach.Komentarze