Podzielił się jedzeniem z bezdomną kobietą. Policjant został za to (…)!

Policjant, który postanowił pomóc potrzebującej kobiecie zyskał ogromną popularność w mediach społecznościowych . Michael Rivers z Departamentu Policji w Goldsboro (Karolina Północna) podzielił się jedzeniem z bezdomną kobietą, ponieważ  nie miał serca przejść obok niej zupełnie obojętnie. Policjant został za to doceniony.

Michael Rivers nie czuje się bohaterem jednak zdjęcie z jego udziałem bije rekordy popularności w sieci. Amerykański policjant przyznał, że właśnie szykował się do lunchu kiedy jego uwagę przykuła potrzebująca pomocy kobieta. Funkcjonariusz nie zastanawiał się nawet chwili i podzielił się z bezdomną  kobietą swoim jedzeniem, która przyjęła jego pomoc ze łzami w oczach.  Mieszkanka sąsiedniej miejscowości przyznała, że ona i jej mąż są w fatalnym położeniu, ponieważ niedawno stracili mieszkanie, a ich córka trafiła do rodziny zastępczej.

 

ZOBACZ:Policjanci nagrali piosenkę o koronawirusie! Utwór szybko stał się hitem sieci!

 

29-letni policjant urządził sobie z nią krótką pogawędkę podczas, której poznał przerażające szczegóły z jej życia. Mellisa przez lata zmagała się z uzależnieniem od alkoholu przez co straciła pracę i rozbiła rodzinę. Jakby tego było mało ostatnio wraz z chorym na wątrobę mężem zostali wyrzuceni z mieszkania, ponieważ nie mieli za co opłacić rachunków. Michael Rivers długo się nie zastanawiał. Oprócz tego, że oddał kobiecie swój lunch to kiedy dowiedział się, że nie jadła od dwóch dni zamówił dwie pizze, które razem zjedli. Ich wspólny posiłek został uwieczniony przez przechodzącą w pobliżu kobietę, a zdjęcie zyskało międzynarodową sławę.

Cassie was out on her lunch break and observed Goldsboro’s Finest enjoying lunch with a homeless person. Law enforcement…

Gepostet von Chris Barnes am Mittwoch, 11. März 2020

ZOBACZ TAKŻE:WSTRZĄSAJĄCE odkrycie! A więc TO ON jest głównym winowajcą pandemii koronawirusa?

 

źródła: o2.pl, foto: facebook.com

 

 Komentarze