PRZEŁOM w sprawie przeszłości Lecha Wałęsy?! TE informacje szokują!

Czy nastąpił przełom w sprawie przeszłości Lecha Wałęsy?! Te informacje szokują! Co się stało?

Lech Wałęsa od lat musi tłumaczyć się ze swojej przeszłości. Oskarża się go o to, że był tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie „Bolek”.

Teraz Lech wydał szokujące oświadczenie. Co napisał?

Zobacz także: Żona Janka Klimenta wreszcie TO powiedziała! Fanom pociekły ŁZY!

– Szanowni państwo, ja tego nie widziałem wcześniej, dopiero dziś – zaczął tajemniczo były prezydent.

Lech Wałęsa opublikował film z 2016 roku, na którym widzimy debatę z udziałem prof. Andrzeja Friszkego i dr. Piotra Gontarczyka.

– To jest tak perfidne, tak bezczelne, że nie do wiary. To nie są moje teksty. Nigdy nie napisałem czegoś podobnego. Na litość Boską. Kiedy zrozumiecie i uwierzycie, że to wszystko jest wykonane częściowo przez władze komunistyczne, a częściowo pod patronatem Cenckiewicza na zlecenie braci Kaczyńskich przy pomocy Wyszkowskiego, Gwiazdy, Jagielskiego z jego donosów jako TW – napisał Lech Wałęsa.

Fot. Facebook Lecha Wałęsy

Czy Lech rzeczywiście nie był Bolkiem? Co się stało lata temu? Czy Wałęsa został wrobiony? Jaka jest prawda? Te słowa dają do myślenia!

– Nakłonili wdowę po Kiszczaku, by potwierdziła te perfidne kłamstwa. Przysięgam że nie mam nic wspólnego z papierami ogłoszonymi jako „teczki Kiszczaka”. To jest dopiero perfidna zbrodnia. Kiszczak nagrał kasetę bez mojej wiedzy – ocenił.

Zobacz także: Dramatyczne wieści na temat Zbigniewa Zamachowskiego! Fani DRŻĄ z niepokoju!

Fot. Facebook Lecha Wałęsy

Źródło: Facebook, se.plKomentarze