REWOLUCJA na lotniskach! POWSTAŁY…

Dzięki takim urządzeniom, pasażerowie w kilkanaście sekund mogą dokonać samodzielnej odprawy granicznej! Zrobią to bez kontaktu z funkcjonariuszem, który jedynie nadzoruje cały proces.

 „Konsekwentny wzrost ruchu pasażerskiego stale umacnia Kraków Airport na pozycji lidera wśród europejskich regionalnych portów lotniczych konkurujących w grupie portów, które obsługują 5-10 mln pasażerów rocznie. Priorytetem naszego lotniska jest wysoki standard świadczonych usług, ale przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pasażerów”potwierdził Prezes Kraków Airport Radosław Włoszek .

 

Lotnisko Kraków Airport zostanie wyposażone w biometryczne bramki ABC wykorzystywane do automatycznej odprawy osób, które wylatują lub przylatują do Strefy Schengen. Ma to usprawnić obsługę podróżnych i ułatwić pracę służbom na lotnisku.

 

Prezes wskazał, że inwestycja pozwoli na zwiększenie jakości obsługi podróżnych i wzmocni ich bezpieczeństwo, a także poprawi bezpieczeństwo funkcjonariuszy Straży Granicznej i pracowników lotniska.

 

 

ZOBACZ TEŻ:TYLE zarabiają polskie prostytutki! W weekend zgarniają nawet…

 

 

Biometryczne bramki ABC są już na stołecznym lotnisku Chopina oraz Warszawa Modlin.

Kraków Airport jest drugim lotniskiem w Polsce pod względem liczby obsłużonych pasażerów i największym portem regionalnym. W najbliższych dniach lotnisko przekroczy próg 8 mln pasażerów obsłużonych w tym roku. W całym zeszłym roku port odprawił blisko 6,8 mln podróżujących. 

 

 

 

Źródło:londyneknet/pixabayKomentarze