SZOKUJĄCE wieści z rodziny królewskiej?! To wyszło na JAW!

Ostatnio o życiu rodziny królewskiej w mediach możemy usłyszeć naprawdę dużo. Na dworze królewskim bowiem bardzo wiele się dzieje. Teraz jeden z tabloidów opublikował szokujące informacje. Myślicie, że może to być prawda?

 

Ostatnio w rodzinie królewskiej dzieje się naprawdę bardzo dużo. Najpierw królowa Anglii – Elżbieta II postanowiła zaszyć się w swoim pałacu. Wszystko przez koronawirusa, którego Elżbieta II się obawia. Kilka dni temu wygłosiła także orędzie, w którym zapewniła, że kraj przetrwa tą epidemię, ale potrzeba samodyscypliny i determinacji.

 

Kolejnym głośnym tematem mediów jest wyprowadzka księcia Harry’ego i Meghan Markle z Wielkiej Brytanii do Kanady, a później z Kanady do Los Angeles. Teraz na ich temat w tabloidzie „Woman’s day” pojawiła się szokująca informacja.

 

„Wyciekły dokumenty rozwodowe!” – tak brzmi tytuł w australijskim tabloidzie, w którym możemy przeczytać aż dwie strony na temat rzekomego rozwodu księcia Harry’ego. W tekście możemy znaleźć również wypowiedź anonimowego donosiciela.

 

Nie możesz mi powiedzieć, że to nie od zawsze był jej plan, by sprowadzić chłopców do Ameryki, żeby mogła żyć życiem celebrytki, o którym zawsze marzyła. Ale przerażające jest to, że ma teraz Harry’ego tam, gdzie go chce – odizolowanego od jego rodziny w kraju, w którym posiada wszystkie karty pod względem praw.

-mówi anonimowy donosiciel.

 

Co ciekawe twierdzi również, iż w związku pary nie dzieje się teraz najlepiej, a Meghan wynajęła już nawet prawnika.

 

Tabloid pisze, że na ostatniej imprezie zarówno Meghan jak i Harry sztucznie się do siebie uśmiechali.

 

Co sądzicie na ten temat? Myślicie, że to może być prawda?

 

Źródło: jastrzabpost.pl

Foto: Wikimedia CommonsKomentarze