Te znaki Zodiaku nie nadają się na żony! Życie z nimi to udręka

Znaki zodiaku i horoskopy to rzeczy, w które wielu nie wierzy, ale większość lubi od czasu do czasu na nie spojrzeć i przeczytać, co szykują dla nich gwiazdy. Oto wyliczenie dotyczące pań, które nie są najlepszymi kandydatkami na żony z racji swoich znaków zodiaku! 

Choć w horoskopy nie wierzymy lub często traktujemy je żartobliwie, to nie sposób nie zauważyć, że często mają one chociaż ziarnko prawdy w sobie. Pewne cechy charakteru faktycznie wydają się uzależnione od daty narodzin. A jak mogą one wpływać na nasze związki, małżeństwa i ich szczęście? Sprawdźmy!

 

ZOBACZ TEŻ: Przyjaciel poprosił go o znalezienie obrączki. Zamiast tego wykopał fortunę!

 

Do słabych kandydatek na żony z pewnością należy Panna. To wieczna maruda, której ciągle coś nie pasuje i która pretensje ma nie tylko do partnera, ale i do samej siebie. W swoim marudzeniu często stara się udowodnić partnerowi nielojalność, jest nieufna, podejrzliwa i swoimi zarzutami potrafi wyprowadzić z równowagi najspokojniejszego małżonka!

 

Krzyż pański każdy facet będzie miał też z żoną spod znaku Skorpiona. Kłótnie żale i pretensje będą na porządku dziennym. Żona-Skorpion będzie chciała dominować i podporządkować sobie w pełni partnera. Nie liczcie więc na długą smycz ci, którzy wchodzicie w związek z kobietą spod tego znaku!

 

Kobieta spod znaku Barana nieprzypadkowo znajduje się w tym zestawieniu, chociaż na początku może wydawać się żoną idealną. Barany nie znoszą nudy i monotonii, dlatego ciągłe próby zaspokojenia żony i jej potrzeby ekspresji może stać się męczące… Wylegiwanie się przed telewizorem? Nigdy w życiu, raczej pędź zapisać was na kurs wspinaczki lodowej! A jeśli tego nie zrobisz to żona-Baran cię zdominuje i nie wystraszy się kłótni, bo we krwi ma to, by stawiać na swoim!

 

Prawdziwą udręką dla mężczyzny może być małżeństwo z Wodnikiem. Kobiety spod tego znaku są zupełnie niezależne, uwielbiają wolność i nikomu nigdy nie dadzą wtłoczyć się w ciasne ramy i schematy. Spróbujesz? Wodnik po prostu ci ucieknie. Albo więc godzisz się na jej niezależność, albo spodziewaj się krótkiego acz burzliwego małżeństwa…

 

Oczywiście, od wyjątków są reguły, a znak zodiaku to nie żaden wyrok, a co najwyżej delikatna sugestia cech charakteru, których możemy się spodziewać. Jeśli więc kogoś naprawdę kochacie, a ktoś naprawdę kocha was – żadna przeszkoda nie będzie w stanie pokrzyżować waszych planów i zamiarów!Komentarze