Ten sen miał chyba każdy z nas. Sprawdź co oznacza, gdy śnisz o…

W sny można wierzyć albo nie zwracać na nie uwagi. Lecz jedno warto wiedzieć – każdy z nich niesie ze sobą jakieś przesłanie. Ten sen miał chyba każdy z nas. Chodzi o motyw spadania. Czujemy się jakbyśmy lecieli gdzieś głęboko w przepaść i nagle się budzimy. Przeszło przez to wiele osób, stąd też poruszamy ten temat.

Sen o spadaniu mówi nam to, że czegoś się boimy, jesteśmy zestresowani i nie do końca pewni czy wszystko wyjdzie po naszej myśli. Czasami coś jest ponad nasze siły, załamujemy ręce, wtedy właśnie może przyśnić nam się spadanie. Jedni mówią, że lecieli w czarną otchłań w dół, drudzy, że z ogromnego wieżowca, lecz jest wspólny mianownik. Przedstawiamy Wam zatem szerokie znaczenia różnych rodzajów tego snu.

Spadanie w przepaść – ten sen odzwierciedla nadchodzący w naszym życiu kryzys, a nawet depresję. Związany jest z poczuciem braku perspektyw.
Spadanie na ziemię – oznacza rozczarowanie i zderzenie się z brutalną rzeczywistością. Przytrafia się równie często optymistom jak i pesymistom.
Spadanie do wody – osoba, która często śni o czymś takim, ma problemy z wyrażaniem emocji i uczuć oraz kontrolowaniem ich.
Spadanie z konia – koń to niesforne zwierzę i niestety spadanie z niego symbolizuje porażkę a także kłótnię z partnerem.
Spadanie do rowu – choć może wydawać się to dziwne, ten sen symbolizuje utratę dobrego imienia i nieprzyjemności.
Spadanie na przedmiot – w końcu pozytywny wydźwięk snu. Jeśli wydaje nam się, że spadliśmy na jakiś przedmiot, oznacza to, że uzyskamy jakieś znaczące informacje.
Niekończące się spadanie – taki stan może zwiastować problemy emocjonalne, popadanie w paranoję czy nadchodzące lęki.
Spadanie ze schodów – oznacza, że wybraliśmy złą drogę do osiągnięcia sukcesu.
Powolne opadanie – świadczy o tym, że jeszcze w pełni nie zaspokoiliśmy ambicji, choć cały czas się staraliśmy.
Spadanie z dachu – to przestroga przed nieuważnym, nieostrożnym i nierozsądnym zachowaniem.

Mieliście kiedyś taki sen? A może martwi Was jakiś inny z nich? Piszcie w komentarzach!

źródło: chillizet fot. pixabay.comKomentarze