Twierdzi, że odczytał tajny kod Biblii. 3 miesiące temu przewidział epidemię koronawirusa, a teraz straszy WOJNĄ Z…

Wielu badaczy studiujących Biblię uważa, że zapisano w niej tajemniczym kodem wiele ważnych przesłań dla ludzkości i przewidziano w nich szereg istotnych dla całego świata wydarzeń. Pewien rabin prześledził jej fragmenty i opublikował swoje odkrycia 3 miesiące temu w internecie. Teraz jego film zyskał na popularności, bo wygląda na to, że poprawnie przewidział wybuch epidemii koronawirusa! 

Rabin Matityahu Glazerson zajął się rozszyfrowaniem kodów znajdujących się w Torze – czyli tzw. pięcioksięgu, najważniejszej dla Żydów części Biblii. Rabin przewidział na tej podstawie już w październiku 2019 roku wybuch epidemii, która wiązać się może z boską karą za „zjadanie kończyn jeszcze żyjącego zwierzęcia”. Biorąc pod uwagę specyfikę epidemii koronawirusa, która prawdopodobnie rozpoczęła się na targu spożywczym w Wuhan, to brzmi to naprawdę prawdopodobnie i zbieżnie z zaistniałymi wydarzeniami!

 

ZOBACZ TEŻ: Jakie zwierzę widzisz na obrazku? Ten test mówi WSZYSTKO o Twojej osobowości!

 

Rabin korzysta z dorobku książki „Kod Biblii” Michaela Drosnina, który w 1997 roku zaproponował sposób wynajdywania i rozszyfrowywania ukrytych w Biblii przesłań. Niedawno nagrał kolejny filmik, w którym odczytuje ciąg równoodległych liter, czyli ELS (ang. equidistant letter sequencing).  Wybierając co 10 literę z wiersza Tory tworzy zbitkę „Iran Tikof”, którą tłumaczy następnie jako „Iran zaatakuje”.

 

Dodatkowo, twierdzi, że udało mu się odnaleźć nawiązania do liczby 5780, która to jest zarazem aktualnym rokiem w żydowskim kalendarzu. Jego zdaniem może to oznaczać, że w tym roku dojdzie do wojny między Iranem i Izraelem.

 

Pierwszy miesiąc 2020 roku był niesamowicie intensywny – a te rewelacje wpisują się w ciąg trudnych, smutnych i przerażających zjawisk, które zachodzą na naszych oczach. Żyjemy w ciekawych czasach – i niestety to chińskie przysłowie chyba będzie naszym przekleństwem.

Komentarze