kierowca

[VIDEO] Kierowca Mercedesa miał nietypową prośbę do swojego auta! Odpowiedź komputera rozbawiła go do łez!

Inteligentny asystent głosowy w nowym Mercedesie klasy A udowodnił kierowcy, że zna odpowiedź na każde pytanie. No może niemal każde. Kierowca, który nagrywał film chciał pokazać towarzyszom podróży jak sprawuje się komputer pokładowy w nowym aucie. Na początku zagaił do niego „Hej Mercedes!” Kiedy asystent (kobiecy głos) zareagował na przywitanie z jego ust padła nietypowa prośba!

Mężczyzna ku uciesze kolegów poprosił swojego Mercedesa by ten „zrobił laskę” komputer dał tak mocną odpowiedź, że kierowca i pasażerowie omal nie popłakali się do łez. Można powiedzieć, że asystentka zbyła go swoją odpowiedzią, ponieważ brzmiała ona następująco: „Myślę, że mylisz mnie z kimś innym”.

 

ZOBACZ:[VIDEO]Kierowca Lamborghini zaczął popisywać się swoim super autem! To nie mogło skończyć się inaczej!

 

Nagranie stało się bardzo popularne w Internecie i zobaczyło je już kilkanaście tysięcy osób. Odpowiedź asystenta głosowego sprawiła, że wielu z nich nie ma wątpliwości iż z komputerem sobie nie pożartujemy. Warto dodać, że asystent głosowy jest coraz bardziej powszechny i znajduje się w niemal każdym nowym aucie czy smarfonie. W zasadzie to fajnie sobie pogadać z wirtualnym przyjacielem dzięki któremu możemy milej spędzić czas.

 

ZOBACZ:[VIDEO] Tyle zostaje z samochodu po zderzeniu przy prędkości 200 km/h! Zobacz przerażające nagranie!

źródła: facebook.com, video: facebook,com foto źródła: facebook.com

 

Komentarze