[VIDEO] Niania ryzykowała swoje życie, aby ocalić maleńką dziewczynkę! Sekundy po tym jak wyciągnęła ją z łóżeczka mieszkanie się (…)!

Niania z Filipin stała się prawdziwą bohaterką internetu. Kobieta wykazała się prawdziwą odwagą i w ostatniej chwili uratowała maleńką dziewczynkę przed straszną śmiercią. Do tego zdarzenia doszło 24 marca kiedy ten azjatycki kraj nawiedziło silne trzęsienie ziemi. Kamera zamontowana w pomieszczeniu pokazuje szybką reakcję opiekunki, która nie zastanawiała się nawet chwili i wyciągnęła z kołyski dziecko ratując je przed niechybną śmiercią.

Chwilę później podwieszany sufit runął na podłogę zasypując i miażdżąc kołyskę gruzem. Gdyby nie bohaterska niania na pewno w tej historii nie mielibyśmy happy endu. Kobieta zachowała zimną krew i szybko wyciągnęła z niej śpiącą kilkumiesięczną dziewczynkę. Nagranie z całej akcji opublikowali rodzice dziecka, którzy nie kryją wdzięczności wobec kobiety wynajętej do opieki na córeczką.

 

ZOBACZ:Obiecała, że zajmie się jej dzieckiem, a urządziła mu prawdziwe piekło! Niania robiła z chłopcem straszne rzeczy!

 

Film z kamerki zamontowanej w pokoju zobaczyło już ponad 120 tysięcy osób. Internauci są pełni podziwu dla niani i uważają, że zachowała się wspaniale. Niektórzy z nich napisali nawet, że dali by wszystko, by opiekunka z Filipin mogła się zajmować ich dziećmi.

 

 

źródła: youtube.com, foto youtube.comKomentarze