Wszyscy zazdrościli mu takiej kryjówki! Przed policją schował się w…

Przestępcy często ukrywają się w przedziwnych miejscach. Ten mężczyzna przebił wszystkich. Postanowił zaszyć się w…

Zespół Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy szukał Grzegorza W. Mężczyzna był podejrzany o zabójstwo.

– Materiał dowodowy zgromadzony w prowadzonym śledztwie umożliwił prokuratorowi wydanie postanowienia o przedstawieniu zarzutów bydgoszczaninowi. Grzegorz W. jest podejrzany o to, że 22.12.2019 r. około godz. 19:30 przy ul. Grodzkiej w Bydgoszczy dopuścił się zabójstwa Marcina K. zadając mu wielokrotnie ciosy nożem, powodując rany, które doprowadziły do śmierci pokrzywdzonego w dniu 24.12.2019 r. – czytamy w relacji Policji.

Fot. Pixabay

Praca policjantów okazała się skuteczna. Mężczyznę znaleziono w malowniczej Hiszpanii.

Na podstawie europejskiego nakazu aresztowania, Grzegorz W. został zatrzymany. Znajdował się w miejscowości Fuengirola na wybrzeżu Costa del Sol, na południu Hiszpanii.

Mężczyzna trafił już do Polski. Obecnie przebywa w areszcie śledczym.

Niebawem usłyszy zarzuty.

Warto wspomnieć o innej szokującej sprawie. W weekend strażnicy miejscy patrolowali ulicę Racławicką w Warszawie. Funkcjonariuszy zatrzymał zdenerwowany mężczyzna. Poinformował ich, że chwilę temu, gdy wyjeżdżał z parkingu, potrącił kobietę i przygniótł ją autem!

Zobacz także: Tancerka „Tańca z Gwiazdami” odsłania ciało w zaroślach! Co za foto!

Fot. PixabayKomentarze