Wykorzystał własną MATKĘ! Później zrobił coś jeszcze gorszego!

Do przerażającej sytuacji doszło w Płońsku (woj.mazowieckie), gdzie 27-letni mężczyzna bił, dusił, a następnie zgwałcił swoją 59-letnią matkę! Makabryczny czyn poruszył mieszkańców małej miejscowości. 27-latek jest dobrze znany policji i to nie pierwszy raz kiedy dopuścił się przemocy względem kobiety.

Mieszkańcy Płońska są przerażani dramatem kobiety. Syn, który wielokrotnie się nad nią znęcał przeszedł samego siebie. Młody mężczyzna dotkliwie pobił, a następnie zgwałcił swoją matkę. W momencie zatrzymania był bardzo agresywny względem funkcjonariuszy, których próbował kopać. 27-latek nie dość, że nie wyraził żadnej skruchy to obiecał matce, że jeśli wyjdzie z więzienia to ją zabije. Mężczyźnie grozi nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Obecnie przebywa w areszcie, gdzie czeka go badanie seksuologiczne.

 

 

ZOBACZ:Wywiozła Roberta do lasu, skatowała i zgwałciła. Białorusinka ze wspólnikami skazana!

 

 

Póki co śledczy nie wiedzą co kierowało zachowaniem młodego człowieka, dlaczego zgwałcił  i pobił własną matkę. Podczas przesłuchania przez policjantów 27-latek nadal zachowywał się bardzo agresywnie. Mężczyzna jest dobrze znany lokalnym stróżom prawa, którzy niejednokrotnie dostawali sygnały o tym, że w domu rodziny może dojść do tragedii. Mieszkaniec Płońska za bicie matki dostał już wyrok w zawieszeniu jednak nie było to dla niego nauczką. 27-latek zmasakrował ja po raz kolejny, ponieważ jego wcześniejszą przemoc zgłaszała na policję. Za przestępstwo jakiego się dopuścił teraz długo nie opuści więziennej celi.

 

ZOBACZ TAKŻE:Zgwałcił, zabił a następnie wyrzucił ciało DZIECKA do śmieci! DOPADŁA GO SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

 

źródła: lelum.pl, foto policja

 

 

 Komentarze