Zażył środek na potencję dla BYKÓW. Przez trzy dni miał…

erekcja po środku dla byków

Męskość – cecha tak istotna dla każdego samca, że niejeden w swej pogoni za nią popada w skrajności. Wiedziony na manowce, chcąc udowodnić posiadanie tejże… jest skłonny nawet do największego głupstwa. Tak jak ten mężczyzna, który zażył środek na erekcję… dla byków!

Do niecodziennej interwencji lekarskiej doszło w Meksyku w mieście Reynosa. Do tamtejszego szpitala zgłosił się mężczyzna z bolesnym i wstydliwym problemem. Jak powiedział, od trzech dni utrzymywała mu się erekcja. W toku wywiadu lekarskiego przyznał, że był umówiony na randkę z pewną 30-latką i przed nią zażył środek na potencję dla byków…Już w ciągu kilku pierwszych godzin zrozumiał, że popełnił fatalny błąd.

U mężczyzny zdiagnozowano tzw. priapizm, czyli długotrwałą, niezależną od woli i warunków erekcję. Stan ten, choć brzmi to komicznie, w rzeczywistości może być bardzo groźny dla zdrowia i sprawności mężczyzny. Lekarze zdecydowali się więc na operację.

 

ZOBACZ TEŻ: Jej matka poszła imprezować, 3-latka z głodu jadła PROSZEK DO PRANIA. Skończyło się…

 

W tym wypadku nie było mowy o pomyłce nieszczęśnika, bowiem jak przyznał mężczyzna po środek dla byków pojechał specjalnie to odległego miasta Veracruz. Chciał więc po prostu być jurny jak buhaj, szkoda tylko, że nie wziął pod uwagę tego, że jego masa jest znacznie mniejsza niż byków, którym podaje się taką substancję.

 

O tym jak przebiegła operacja lekarze nie poinformowali. Zawstydzony pacjent pragnie zachować anonimowość, dlatego nie wiemy też czy jego randka z 30-latką była udana…

Komentarze