Żona Martyniuka UJAWNIŁA prawdę! Zrobił TO…

Zenon Martyniuk to król disco polo. Mimo, że w mediach informacji o nim jest mnóstwo, tego pewnie nie wiedzieliście. Żona Martyniuka ujawniła całą prawdę! Zrobił bowiem to…

 

Zenon Martyniuk to jeden z najbardziej znanych muzyków disco polo w Polsce. Ma mnóstwo fanów, a jego utwory zostały odtworzone miliony razy. Jego hity zna cała Polska. Media codziennie rozpisują się na temat jego kariery czy życia prywatnego.

 

Pewnie myśleliście, że o Zenonie Martyniuku wiecie już wszystko. Nic z tych rzeczy. Jego żona przypomniała jego pewien fakt z życia. Przyznała, że podczas pierwszego spotkania z Zenkiem, Zenek postanowił ją…skłamać, a ona zupełnie nie wie dlaczego.

 

Podszedł do mnie i przedstawił się innym imieniem! Ja wiedziałam, że on jest Zenon, bo wszyscy go tu znaliśmy. Ja zrobiłam to samo i przedstawiłam się jako Kinga. Później jak przyjechał do mnie do Bielska Podlaskiego to moja babcia powiedziała mu, że tu nie mieszka żadna Kinga.

-wspomina jego żona.

 

Mimo wszystko, przyszła żona nie obraziła się na niego za to drobne kłamstwo. Po latach zapytany o to Zenon Martyniuk stwierdził, iż po prostu skłamał ze strachu i stresu. Bał się pierwszej reakcji kobiety, która mu się spodobała.

 

Teraz od wielu lat są szczęśliwym małżeństwem. Mają dzieci i wnuki.

 

Źródło: alaluna.pl

Foto: zrzut ekranuKomentarze