Brzeszcze: Próbowała zrobić coś strasznego 16-letniemu synowi. Wyrodna matka na obserwacji psychiatrycznej – grozi jej dożywocie!

Brzeszcze: Próbowała zrobić coś strasznego 16-letniemu synowi. Wyrodna matka na obserwacji psychiatrycznej – grozi jej dożywocie!

Przerażające chwile przeżył pewien 16-letni chłopak z Brzeszcz w województwie Małopolskim. O mały włos nie stracił życia z powodu własnej matki, która teraz przebywa na obserwacji psychiatrycznej. 

Do zdarzenia doszło pod koniec lipca, ale dopiero teraz policja ujawnia szczątkowe informacje na ten temat. 42-letnia mieszkanka Brzeszcz jest oskarżona o to, że usiłowała ugodzić nożem swojego 16-letniego syna. Chłopak został ranny, przewieziono go do szpitala. Na szczęście lekarzom udało się go uratować i przeżył.

 

ZOBACZ TEŻ: Grenlandia: mumie znalezione w lodzie skrywały makabryczną tajemnicę. Pochowano tam całą rodzinę

Ze względu na dobro rodziny służby nie ujawniają zbyt wiele informacji o zajściu. Wiemy jedynie, że kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozić jej może 25 lat więzienia lub nawet dożywocie. Na dwa miesiące trafiła do aresztu.

 

Kobieta zostanie teraz poddana obserwacji psychiatrycznej, która potrwa sześć tygodni. Od jej wyników będzie zależał jej dalszy los. Policja zapewnia, że jej rodzina, w tym poszkodowany syn, zostali objęci pomocą psychologiczną i wsparciem ośrodków interwencji kryzysowej.

 

o2.pl/ foto: policjaKomentarze