Całkowicie rzuciła alkohol! Zobacz, jak ZMIENIŁ SIĘ JEJ WYGLĄD!

Całkowicie rzuciła alkohol! Zobacz, jak ZMIENIŁ SIĘ JEJ WYGLĄD! Dziewczyna przeszła spektakularną metamorfozę i skończyła z uzależnieniami.

Całkowicie rzuciła alkohol! Zobacz, jak ZMIENIŁ SIĘ JEJ WYGLĄD!

32-letnia Renee Claire Hargraves z Gold Coast w Australii wiele lat borykała się z problemem alkoholowym, a także uzależnieniem od leków. Każdego dnia sięgała po tabletki przeciwbólowe i popijała je butelką wina. Alkoholizm nie tylko zrujnował jej zdrowie, ale również doprowadził do problemów finansowych. Powodem jej uzależnienia była trauma z dzieciństwa – molestowanie seksualne, którego doświadczyła.

 

„W ciągu dnia byłam wesołą, bystrą Renee. Zawsze osiągałam dobre wyniki. Wszystko odbywało się za zamkniętymi drzwiami, nawet mój mąż przez bardzo długi czas nie zdawał sobie z niczego sprawy. Po prostu myślał, że lubię wino” – wyznaje Renee Claire Hargraves.

W pewnym momencie 32-latka zdała sobie sprawę, że musi zmienić swoje dotychczasowe życie. Urodzenie drugiego dziecka dało jej do zrozumienia, że czas przemyśleć swoje błędy. Kobieta zrozumiała, że musi poświęcić więcej uwagi swojej malutkiej córce. Finalnie udało jej się wyjść z nałogu, jednak kosztowało ją to wiele pracy.

 

„Zdałam sobie sprawę, że robię jej (córce) te same rzeczy, które zrobiono mi w dzieciństwie(…)Chcę, aby ludzie wiedzieli, że nie są sami. Jeśli ja dałam radę, myślę że każdy może”- przekonuje Renee.

Zobacz: Krytykujesz publicznie pracodawcę? Grozi Ci wysoka grzywna i proces sądowy!

 Komentarze