Dramatyczna CHOROBA Michała Wiśniewskiego! Aktorowi pozostało…

Stan zdrowia Michała Wiśniewskiego wciąż znajduje się pod wielkim znakiem zapytania. W ostatnim czasie gwiazdor przeszedł poważną operację. Okazuje się, że aktorowi pozostało…

Michał Wiśniewski otwarcie przyznaje, że wcale nie przejmuje się swoim stanem zdrowia. Tymczasem fani są zaniepokojeni niedojrzałą postawą wokalisty.

 

Piosenkarz wciąż nie traci medialnego zainteresowania swoją osobą i nie chodzi tutaj o sukcesy w karierze zawodowej, ale raczej medialny szum związany z jego nieodpowiedzialnym podejściem do swojego zdrowia.

 

Michał Wiśniewski to wokalista zespołu „Ich Troje” którego hity są znane niemalże każdemu, zarówno publiczności starszej, jak i młodszej. Artysta był jednym z najbardziej głośnych i popularnych gwiazd w latach  2000-2005.

 

Dziś też jest o nim głośno, ale z innego powodu! Jak donoszą ostatnie informacje, jakiś czas temu piosenkarz przeszedł poważną operację kręgosłupa. Aktorowi pozostało liczyć na powrót do zdrowia choć sam przyznaje, iż zbytnio nie przejmuje się swoim stanem.

 

ZOBACZ TEŻ:TO dzieje się w Zakopanem! ŚMIERTELNE niebezpieczeństwo dla turystów!

 

„Obecnie panuje szczęście, ja nie mogę narzekać. Trzy implanty mam w kręgosłupie do tej pory, także wszystko się trzyma. Jeszcze w dalszym ciągu łażę po rampach koncertowych i ryzykuję życie”  powiedział Michał Wiśniewski.

 

Przypomnijmy, że gwiazdor kilkanaście lat temu skoczył z rusztowania na scenę. Po tym incydencie przez pewien czas musiał poruszać się na wózku inwalidzkim.

Czy taka luzacka postawa to jego „przepis” na dobre samopoczucie?

 

 

 

Źródło:kraj

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze