Kierowca BMW założył TO na dach samochodu! ZABLOKOWAŁ całą AUTOSTRADĘ!

Kierowca BMW poszczycił się wyobraźnią, która jak się okazało była pozbawiona logiki i jakiegokolwiek sensu. Skąd u kierowcy taki pomysł, by na dachu swojego samochodu zainstalować…?

Kierowca BMW założył koguta na dach i udawał policyjny radiowóz. Mało tego rozpoczął się pościg za przebierańcem!

 

25-letni mieszkaniec Bolesławca  poruszał się niczym pojazd uprzywilejowany z włączonym niebieskim kogutem na dachu. Mimo tego swoją brawurową jazdą przykuł uwagę innych uczestników ruchu. Ktoś z podróżujących niezwłocznie poinformował policję o tym, że po autostradzie A4 porusza się pojazd marki BMW, który zagraża bezpieczeństwu.

 

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu  natychmiast skierowali w to miejsce patrol, który po zlokalizowaniu pojazdu podjął działania, aby go zatrzymać i skontrolować. Kierowca początkowo zatrzymał się, ale zaraz potem znów ruszył i zaczął uciekać.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Wyszła wyrzucić śmieci i zaginęła. Rodzice poznali prawdę po 36 LATACH

 

 

W celu zatrzymania pędzącego kierowcy podjęto decyzję o zablokowaniu autostrady. Dzięki współpracy funkcjonariuszy dwóch jednostek pojazd został ostatecznie zatrzymany. Kierowca widząc blokadę kontynuował jeszcze ucieczkę pieszo. Po krótkim pościgu został ostatecznie zatrzymany.

Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5, konsekwencje finansowe oraz utrata prawa jazdy w związku z licznymi wykroczeniami w ruchu drogowym.

 

 

 

Źródło:wrc/pixabay

 

 Komentarze