Klaudia Jachira mówi, że w ZOO ma swoich bliskich KUZYNÓW. Chodzi o gatunek…

Trudno nie mieć dobrego humoru, kiedy czyta się TAKIE RZECZY u wybranki narodu. Klaudia Jachira, miłośniczka zwierząt, mówi, że w ZOO ma swoich bliskich kuzynów.

 

Na samym początku zaznaczmy, że posłanka Klaudia Jachira wzięła udział w wyjazdowym posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt. Jako przedstawicielka lewicowych poglądów, życie komara jest na wagę złota. Z tegoż posiedzenia zdała relację na swoim profilu w mediach społecznościowych: „Gości nas Ewa Zgrabczyńska. Cudownie opowiada o ocalonych tygrysach. Będziemy rozmawiać m.in. o azylu dla zwierząt i potrzebnych zmianach legislacyjnych”.

 

Jednak najlepsze było na samym końcu. Po skończonej wizycie w ZOO, która pewnie była ogromną tragedią dla Jachiry (oglądać zwierzęta w klatkach), posłanka raczyła podzielić pewną refleksją dotyczącą swojej „rodziny”.

 

Od dawna nie chodzę do Zoo. Miejsce zwierząt nie jest w klatkach i ciasnych wybiegach. Oglądanie naszych bliskich kuzynów szympansów za kratami, którzy wyglądają jak owłosieni ludzie jest dla mnie jak niewolnictwo.

 

Nie za bardzo wiemy co możemy poradzić dla pani poseł. No skoro to jest kuzynostwo (bliska więź) to może warto przygarnąć swojego bliskiego kuzyna, chociaż na święta Bożego Narodzenia. Przepraszam bardzo, zapomniałem, że Pani poseł nie obchodzi katolickich świąt – tylko święta świeckie! To zacznijmy jeszcze raz: może warto przygarnąć swojego bliskiego kuzyna na Święto Przesilenia Zimowego? Wtuleni w siebie, będziecie obserwować gwiazdy. Ale broń Boże Gwiazdę Betlejemską. Jeszcze by bliski kuzyn szympans przeszedł na katolicyzm i co wtedy? Może faktycznie w tym ZOO nie jest mu tak źle?

 

ZOBACZ TEŻ: Marta Linkiewicz prawie NAGO! Ma TAM tatuaż! [FOTO]

 

Przypomniało mi się, że cesarz Kaligula wprowadził swojego konia do Senatu. Nie mówił, że to był jego bliski kuzyn. To może w takim razie warto pomyśleć, czy bliski kuzyn Jachiry szympans nie wystartuje w wyborach do Sejmu za cztery lata? A jakby się okazało, że bliski kuzyn szympans ma większy iloraz inteligencji od co po niektórych posłów. Skończymy tę utopię i zostawmy bliskiego kuzyna szympansa w spokoju. W tym sejmie jeszcze by nabrał zezwierzęcenia.

 

Źródło: TwitterKomentarze