Marczuk-Pazura w Ciąży! Nie uwierzycie jak wygląda!

Weronikę Marczuk większość kojarzy jako byłą żonę popularnego aktora, Cezarego Pazury. Po rozstaniu z mężem celebrytka całkowicie usunęła się z życia publicznego. Dopiero niedawno przy okazji tego, że 48-latka jest w ciąży i spodziewa się dziecka znów zrobiło się o niej głośno. Trzeba przyznać, że producentka filmowa wygląda kwitnąco!

Weronika Marczuk, która raczej nie bryluje w mediach pojawiła się na uroczystej gali, gdzie odebrała niezwykłą nagrodę. 48-latka otrzymała Medal za Ofiarność i Miłość do Ukrainy. Trzeba przyznać, że była żona Cezarego Pazury z ciążowym brzuszkiem prezentuje się rewelacyjnie. Producentka filmowa długo ukrywała swój stan i w przeciwieństwie do wielu gwiazd nie chciała się z nim obnosić. Dopiero niedawno jej menadżer zdradził mediom, że Weronika wkrótce urodzi dziecko.

 

ZOBACZ:Ma 48 lat i jest w ÓSMYM MIESIĄCU CIĄŻY! Niedługo urodzi PIERWSZE DZIECKO…

 

Według słów menadżera, 48-latka czuje się świetnie i jest bardzo szczęśliwa, że już niedługo na świat przyjdzie jej córeczka. Marczuk od zawsze chciała mieć dzieci i jest ogromnie wdzięczna, że spełnią się jej marzenia i zostanie mamą. Weronika i jej partner już intensywnie myślą nad imieniem dla swojego dziecka. Zdjęcia z uroczystej gali, na której odebrała nagrodę pojawiły się na jej Facebooku. Fani są zgodni, że ciążowe krągłości dodają 48-latce uroku. Trudno się z nimi nie zgodzić, ponieważ w beżowej kreacji, którą założyła wygląda po prostu przepięknie.

 

 

Gepostet von Weronika Marczuk am Mittwoch, 11. Dezember 2019

fot.facebook.com

ZOBACZ TAKŻE:Przyznała się, ILE WAŻY w ciąży. Internauci ją SHEJTOWALI z innego powodu

 

źródła: fakt.pl, foto youtube.com

 Komentarze