Po mocno zakrapianej imprezie poszli na lotnisko zjeść hamburgery. Kiedy się ocknęli byli w samolocie lecącym do (…)!

Nieprawdopodobną przygodę przeżyła para 19-latków z Wielkiej Brytanii. Tara Hammersley i jej chłopak Jack Messer wracali z mokro zakrapianej imprezy. Młodzi ludzie byli bardzo głodni dlatego postanowili wstąpić do McDonalda  znajdującego się na londyńskim lotnisku Gatwick. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że kilka godzin później obudzili się w samolocie lecącym do Barcelony! Jak do tego doszło?

 

 

Jack przyznał później, że wszystko pamięta jak przez mgłę i ma pewne przebłyski. 19-latek zdradził, że kiedy zobaczył samoloty wpadł na pomysł wybrania się w szaloną podróż. Mężczyzna zdecydował się na lot do Barcelony ze względu na korzystną cenę biletów. Natomiast jego partnerka w ogóle nic nie pamięta i nawet nie wiedziała, że jest w samolocie. Tara obudziła się dopiero podczas lądowania w Barcelonie.

 

 

 

 

Młodzi ludzie o swojej szalonej podróży opowiedzieli lokalnym mediom. Para nie wie jakim cudem przeszła kontrolę bezpieczeństwa i przedostała się przez bramki na lotnisku.Cały lot przespali i ocknęli się dopiero podczas lądowania w Barcelonie. Przygoda jaką przeżyli na długo zostanie w ich pamięci i będą ją wspominać bardzo miło.

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.comKomentarze