Podlasie: dramat nowożeńców. Ktoś zepsuł im najpiękniejszy dzień w życiu!

Bardzo nietypowe zgłoszenie odebrali podlascy policjanci. Oto w miejscowości Korycina doszło do kradzieży wszystkich kopert, jakie para nowożeńców zebrała przy okazji ślubu i wesela!

 

Niestety, ale można powiedzieć, że sami młodzi skusili los. Zostawili bowiem pieniądze… w samochodzie, który zaparkowany został pod restauracją, gdzie odbywało się wesele. Co gorsza stał on w miejscu, którego nie obejmował monitoring lokalu.

 

Państwo młodzi „zabezpieczyli” koperty kwiatami i innymi prezentami, które zostały położone na wierzchu w bagażniku. Ktoś jednak prawdopodobnie od dłuższego czasu ich obserwował i nie dał wywieść się w pole.

 

Złodziej (lub złodzieje) wybili szybę w bagażniku i spod prezentów wyciągnęli wszystkie koperty. Nowożeńcy nie wiedzą nawet ile pieniędzy stracili, bo nie zdążyli ich przeliczyć. Wiadomo jednak, że na weselu bawiło się 150 osób, więc kwota mogła być znaczna.

 

Jak widać dla złodziei nie ma żadnych świętości, dlatego szczególnie w taki dzień jak wesele warto nie tracić zimnej głowy i dobrze zabezpieczyć wszelkie prezenty i upominki otrzymane od gości. Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć!

 

o2.pl/pixabayKomentarze