kuby rozpruwacza, piłą do metalu, policjantom

Policjantom włosy stanęły dęba, gdy weszli do jego domu. „Demoniczne opętanie”

22-letni Isaac Israel Warriner mieszkający w Teksasie został 5 maja dostrzeżony przez jednego z sąsiadów. Miał przy sobie mnóstwo środków czyszczących, dlatego zaniepokojony sąsiad zadzwonił na policję, że Warriner z chemikaliów może przygotowywać bombę. Gdy policjanci przybyli na miejsce zastali coś zgoła straszniejszego.

Funkcjonariusze weszli do domu Warrinera, ale nie zastali go w środku. Za to na podłodze jednego z mieszkań znaleźli zwłoki jego 65-letniej matki, Sary. Kobieta była zmasakrowana, a jej głowa została odcięta piłą do metalu.

 

ZOBACZ:  Jego płot obrosły dziwne „włosy”. To co stało się gdy ich dotknął to KOSZMAR[VIDEO]

 

Ciało kobiety znajdowało się w stanie rozkładu, co oznacza, że została zamordowana kilka dni wcześniej. W tym właśnie czasie matka Isaaca pojawiła się z nim w szpitalu, po tym jak mężczyzna okaleczył się. W szpitalu miał krzyczeć, że zabije siebie i matkę, dlatego wezwano ochronę.

 

Głos w sprawie zabrał ojciec Isaaca i mąż zabitej Sary:

 

 „Jako ojciec Izaaka i osoba, która jest najbardziej dotknięta przez tę zbrodnię, chcę powiedzieć, że nienawiść szerzy nienawiść, więc trzeba spróbować wybaczyć i zrozumieć, że mamy do czynienia z chorobą psychiczną i demonicznym opętaniem”

– powiedział mediom. Jego syn przebywa w areszcie i zostanie poddany szczegółowym badaniom.

 

 

Komentarze