Spotkała gwałciciela, który skrzywdził ją w dzieciństwie. Powiedziała mu co o nim myśli!

Spotkała gwałciciela, który skrzywdził ją w dzieciństwie. Powiedziała mu co o nim myśli!

Do niezwykle szokującego spotkania doszło na antenie irackiej stacji telewizyjnej. Kobieta, która przed laty jako dziecko była więziona przez bojowników z Państwa Islamskiego po latach zobaczyła swojego gwałciciela. 20-letnia dziś Ashwaq Haji Hamid postanowiła zadać mu kilka pytań.

Mężczyzna wyrządził jej przed laty ogromną krzywdę. Kiedy miała 14 lat była przez niego więziona i wykorzystywana seksualnie. 20-letnia Irakijka dzięki dziennikarzom lokalnej stacji telewizyjnej mogła oko w oko spotkać się swoim oprawcą. Było to dla niej bardzo trudne, jednak bardzo chciała zobaczyć swojego gwałciciela i zadać mu kilka pytań. Przebieg i całe spotkanie było emitowane na żywo w stacji Al-Iraqiya. Nagranie przedstawia moment konfrontacji młodej kobiety z terrorystą z ISIS. Abu Human, oprawca kobiety przez cały program stoi ze zwieszoną głową.

 

ZOBACZ:Bezdomna poprosiła go o kilka groszy. To jak zareagował mężczyzna jest przerażające!

 

Młoda kobieta bardzo przeżyła spotkanie z mężczyzną, który zniszczył jej życie. Zrozpaczona 20-latka zadała mu wiele pytań, niestety z ust jej oprawcy nie padła jakakolwiek odpowiedź. Towarzyszyło jej wiele nerwów, a emocje w końcu wzięły górę i Irakijka zemdlała.

 

 

 

Dlaczego mi to zrobiłeś? Czemu? Bo jestem Jezydką? Miałam 14 lat, kiedy mnie zgwałciłeś. Spójrz na mnie. Masz w ogóle jakieś uczucia? Resztki honoru? Miałam 14 lat, tyle samo co twoja córka, twój syn lub twoja siostra.  Okradłeś mnie ze wszystkich moich marzeń. Kiedyś byłam więziona przez ciebie, ale teraz poczujesz co znaczą udręka, tortury i samotność.”

 

ZOBACZ TAKŻE:„Miała na sobie stringi z koronką!”- TO JEDNO ZDANIE WYSTARCZYŁO, by uniewinnić gwałciciela!

 

https://www.youtube.com/watch?v=xuClH-5BAHM

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com, wideo youtube.com

 Komentarze