Szokujący film z kabiny maszynisty. Nagle (…)!

O tym do czego prowadzi ludzka głupota na własnej skórze, a raczej oczach przekonał się maszynista Kolei Dolnośląskich. Nagranie z kabiny pociągu pokazuje jak chwilę przed wjazdem na peron ktoś oślepia go laserem. Szokujący film udowadnia jak bardzo bezmyślni są ludzie.

Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło przed wjazdem na peron stacji w miejscowości Jezierzany na Dolnym Śląsku. Maszynista, który prowadził skład został wtedy oślepiony laserem. Szokujący film z kabiny pociągu pokazuje jak mężczyzna zasłania twarz podrażniony wiązką laseru. Na szczęście skończyło się tylko na strachu, ponieważ zarówno maszyniście, jak i pasażerom nic się nie stało. Mężczyzna przeszedł już badania wzroku, które potwierdziły, że nie doszło do ich uszkodzenia. Policja poszukuje sprawcy groźnego incydentu.

 

ZOBACZ:Zasnęli na torach, maszynista towarowego był bez szans. Koszmar w Aleksandrowie Kujawskim

 

Nagranie ku przestrodze pojawiło się w serwisie YouTube na kanale Rynek Kolejowy. Ma ono uzmysłowić ludziom do czego może doprowadzić idiotyczna zabawa, która mogła skończyć się tragedią dla maszynisty, jak i podróżujących pasażerów. Na szczęście skład pociągu relacji Lubań Śląski-Wrocław Główny bezpiecznie dotarł do celu. Maszynista zgłosił niebezpieczną sytuację dyspozytorowi. Mężczyzna został narażony na poważne niebezpieczeństwo i mógł nawet stracić wzrok. Jego oczy został podrażnione laserem co mogło mieć tragiczne skutki.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:ROCZNE DZIECKO wpadło pod pociąg! Zobacz SZOKUJĄCE NAGRANIE ŚWIADKA!

 

źródła: fakt.pl, foto: youtube.com, wideo: youtube.com

.

Komentarze