Ten pies jest jak jednorożec! Internauci oszaleli

10-miesięczny szczeniak o wdzięcznym imieniu Narwal jest chwilowo rezydentem schroniska dla zwierząt organizacji Mac’s Mission w stanie Missouri w USA. Nietypowa przypadłość, którą ma sprawia, że wygląda trochę jak jednorożec, a internauci marzą o tym, by go adoptować! 

Narwal na pierwszy rzut oka jest li tylko zwykłym kundelkiem. Jednak jeśli podejdziemy bliżej zauważymy, że z czoła wyrasta mu drugi ogon! Dlatego też opiekunowie nazwali go „małym włochatym jednorożcem”. Jednak los nie zawsze go rozpieszczał.

 

ZOBACZ TEŻ: Rozszarpany na strzępy żołnierz na terenie koszar. Poszedł tylko…

 

Poprzedni właściciel wyrzucił Narwala na mróz. Wychłodzony, głodny i zaniedbany szczeniak trafił w ręce pracowników Mac’s Mission, którzy otoczyli go troskliwą opieką. Na razie jednak szczeniak nie jest gotowy do adopcji. Musi trochę podrosnąć, przyjąć odpowiednie szczepienia i otrząsnąć z traumy, którą przeżył.

 

To, czego nie widział w nim były właściciel dostrzegli inni ludzie, którzy znaleźli jego zdjęcia w internecie. Pies z dodatkowym ogonkiem stał się ulubieńcem setek osób i już aż 50 z nich zgłosiło się jako chętne do adoptowania go. 

 

W prawdzie Narwal nie zamerda z radości czołowym ogonkiem, bo nie ma takiej mocy, ale może być pewny, że znajdzie kochających i troskliwych właścicieli. Oby na taki sam los mogło liczyć znacznie więcej, zwykłych i niewyróżniających się niczym szczególnym, bezpańskich psów.Komentarze