Znani bliźniacy z telewizji popełnili SAMOBÓJSTWO! Wszyscy kochaliśmy ich za…

Para bliźniaków znana z telewizyjnego show, popełniła samobójstwo. Mężczyźni byli młodzi, ponieważ mieli po 32 lata.

Samobójstwo znanych bliźniaków to wielki cios dla rodziny, bliskich oraz fanów. Nie wiadomo co było przyczyną tak straszliwej decyzji.

 

Wszyscy są bardzo mocno zaskoczeni dlaczego młodzi mężczyźni wtargnęli na swoje życie, ponieważ nic na to nie wskazywało.

 

O tragedii poinformował inny uczestnik popularnego programu telewizyjnego. Ciała braci zostały znalezione tuż obok siebie.

 

„Nie żyją Bill i Joe Smith, 32-letni bracia znani z brytyjskiego programu rozrywkowego”- poinformował Paddy Doherty- uczestnik programuMoje Wielkie Cygańskie Wesele”.

 

„Proszę, módlcie się za te dwie dusze. Niech Bóg pozwoli im spoczywać w pokoju. Bardzo mi przykro z powodu ich problemów, z głębi serca. Niech Bóg się nimi opiekuje, niech Bóg zlituje się nad nimi. Oni są dwoma niewinnymi aniołami, byli niewiarygodni  i kochaliśmy ich za sympatię jaką w sobie mieli”napisano na Facebooku.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Podeszła do psa na ulicy. To co ZROBIŁA później przechodzi ludzkie pojęcie!

 

 

 

Bliźniacy Smith byli bohaterami popularnego kilka lat temu w Wielkiej Brytanii telewizyjnego show pt: „Moje Wielkie Cygańskie Wesele”. Pojawili się w trzecim sezonie programu i natychmiast zyskali sympatię widzów. Pracowali wówczas jako ogrodnicy i byli częścią tradycyjnej rodziny podróżników.

 

Ciała mężczyzn zostały znalezione na drzewie w sobotę 28 grudnia 2019 roku. Śledczy wykluczają udział osób trzecich.

 

 

 

 

Źródło:lelum.pl

Źródło zdjęcia:Facebook

 Komentarze