„CZEKA NAS APOKALIPSA”! Łukasz Nowicki ujawnił coś SZOKUJĄCEGO!

Łukasz Nowicki ujawnił przytłaczającą prawdę o świecie, w którym żyjemy. Jako uczestnik misji w Nigrze opowiedział o swoich wspomnieniach z wyjazdu, potrzebie pomagania oraz ratowania życia ludzkiego.

Łukasz Nowicki to polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Jest lektorem, dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, a przede wszystkim ambasadorem dobrej woli UNICEF.

 

Na przełomie sierpnia i września UNICEF Polska zorganizował wyjazd polskiej delegacji do Nigru. Na miejscu był m.in aktor Łukasz Nowicki. UNICEF jest główną organizacją niosącą pomoc żywnościową dla dzieci w Nigrze- najbiedniejszego kraju świata.

 

W Nigrze jest aż 380 000 dzieci cierpiących w wyniku ciężkiego ostrego niedożywienia. Z powodu braku środków 60 proc. z nich nie otrzymało w tym roku żadnej pomocy.

 

Dziennikarz przyznał, że nigdy wcześniej nie spotkał się z taką skalą dramatu i poziomu ubóstwa jaka jest w tym kraju.

Aktor zwraca uwagę na problemy jakie na codzień nas nie dotyczą, a jednocześnie mają wpłw na cały świat.

 

„Nasza godzinna rozmowa przy wodzie gazowanej i kawie równa się śmierć dziecka w Nigrze. To pewne. Doraźne ratowanie ludzkiego życia to priorytet. Ale chcę jedną rzecz powiedzieć bardzo wyraźnie: UNICEF już nie tylko ratuje dzieci, ale także cały świat”- podkreśla Łukasz Nowicki.

 

Kluczem jest edukacja, która może zmienić stosunek do tamtejszych kobiet. UNICEF jest nastawiony na długoletnią pracę edukacyjną i dokładnie wie, jak można mądrze pomagać tym ludziom.

 

Jeśli nie zostanie powstrzymany nadmierny, nieprzemyślany przyrost naturalny, to za chwilę rodzić będą się kolejne dziesiątki milionów ludzi. Na takich terenach jak Niger nie zdołają przetrwać. Ci ludzie usypią mosty ze swoich ciał, jak w apokaliptycznej wizji. Świat, który znamy, zaraz się skończy. I to już nie jest tak, że my możemy pomagać. My już mamy taki obowiązek”- powiedzial dla onet wiadomości Łukasz Nowicki.

 

ZOBACZ TEŻ:Takie obiady jada AGNIESZKA CEGIELSKA! Mają działanie ANTYNOWOTWOROWE

 

Pomóc można wchodząc na stronę unicef.pl/niger i przekazując darowiznę w postaci każdej kwoty pieniężnej. Kwota 100zł ratuje średnio jedno życie ludzkie.

 

 

ZOBACZ TEŻ:NIEWIDOMY wpadł pod samochód i wtedy wydarzył się CUD!

 

Źródło:onetwiadomości

Źródło zdjęcia:Instagram

 Komentarze