Ewa CHODAKOWSKA nie odpowiada na ZARZUTY, bo… CELEBRUJE!

chodakowska

Z okazji Tłustego Czwartku Ewa Chodakowska zamieściła post dotyczący pączków.

Konkretnie chodziło o to, że Ewa Chodakowska obecnie jest w Grecji. Przez to nie może zjeść tradycyjnego, polskiego pączka. Co prawda mąż trenerki, Lefteris Kavoukis przyniósł jej smażone słodkości. Były to jednak donaty (doughnut, donut) czyli pączki w wersji amerykańskiej!

Troskliwy mąż

Jak napisała Chodakowska:

„Zadowolony Lelo, na śniadanie, przynosi mi TO 🍩🍩 „Co to jest Kochanie?” – PYTAM 🧐 „Pompki” – odpowiada… 😳😳😳 „No .. przecież widzę, ze nie PĄCZKI” 😅 „CHCE Z RÓŻĄ… i na prawdziwym cieście” 😫😫😫 Gdzie takie znajdę w Atenach? 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Czy ktoś mi może dosłać?
POMOCY!!!”

Trudne sprawy Ewy

Swoim postem trenerka zapewne chciała pokazać, że jest zwykłą dziewczyną, która chciałby zjeść pączka. Może oczekiwała też odrobiny współczucia z uwagi na swój „ciężki” los. Szczególnie, że jest teraz na wakacjach w hotelu Four Seasons Astir Palace Hotel Athens, gdzie dziś jeden nocleg dla dwóch osób kosztuje „zaledwie” 1 983 zł.* 🙂

Jednak zamiast współczucia, jedna z internautek wywołała temat afery z Ambasadorkami Ewy Chodakowskiej i grona fanek trenerki określanych jako chodagang.

Żal tych dziewczyn

Ambasadorki to dziewczyny i kobiety, które promowały trenerkę w zamian za serduszko (polubienie na instagramie) czy też wzmiankę w poście u Ewy Chodakowskiej.

Na początku lutego 2020 r. wiele dziewczyn dostało bana od trenerki ponieważ pozwoliły sobie na wstawienie posta z produktami „obcej” marki (czyli nie z grupy firm Ewy) na przykład z batonikiem innej firmy, czy ćwicząc do planów treningowych innego trenera. Więcej na ten temat czytaj tutaj>>>Ambasadorki Ewy Chodakowskiej ujawniły kompromitujące zachowania…

screen instagram.com/chodakowskaewa/

Chodacyrk

Tak więc pod postem o pączkach pojawiły się oczywiście komentarze związane z tematem. Osoby przebywałjące za granicą „łączą się w bólu” z Ewą, inne podpowiadały, by sama zrobiła te pączki (w hotelu?). Ale też jedna z internautek odniosła się do sytuacji z Ambasadorkami określanej jako chodacyrk. Pani Dagmara napisała:

„dagmara_krolik: Zasłaniasz się kolejny raz prawnikami 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️żal tych dziewczyn….”

I chwilę później:
„dagmara_krolik: @chodakowskaewa dlaczego blokujesz osoby jak np koleżankę która przed chwilą wstawila komentarz (nie obraziła Cie)dt tej sprawy ?????? Gdzie ten realizm i prawda w tym wszystkim?! ROZCZAROWANIE.”

Ewa celebruje

Tymczasem Ewa Chodakowska postanowiła nie komentować całej sprawy. Napisała tylko:

chodakowskaewa: @dagmara_krolik Pogratulować rzetelnego źrodła informacji 😂😂 Kochana, nie będę grać w tenisa z portalem plotkarskim i sztucznie nakręconą aferą, bo to tylko nakręca kolejne artykuły 🤷🏼‍♀️ Przygotowujemy pozew – no.. od tego są prawnicy 😅 Ja tymczasem celebruje czas w Atenach 🙏🏻

screen instagram.com/chodakowskaewa/

Murem za Chodą

Konflikt z Ambasadorkami i finalnie – zakończenie tego projektu zniechęciło wiele, do tej pory wiernych fanek Ewy Chodakowskiej. Na drugim froncie pojawiły się jednak gorliwe obrończynie trenerki, które zamieszczają posty z hasztagami muremzachoda (muremzachodą). Niektóre z tych wpisów to niemal wyraz miłości!

stempniewskaagnieszka: Nie da się opisać w kilku zdaniach jakiego powera ma EWA CHODAKOWSKA, jak potrafi dotrzeć do umysłu kilkoma zdaniami, milionem żywych dowodów i dobrocią serca do drugiego człowieka. (…)
Ta Mała Drobniutka istota ma w sobie elektrownię atomową i całą rzeszę Nas zwykłych kobiet, które zmieniły swoje życie dzięki nieustającej pracy jaką poświęca właśnie dla Nas, dla naszego lepszego życia w swoich socjal mediach. (…)
Dzięki Ewie zrozumiałam co jest ważne i ważniejsze w życiu. Uczę się siebie na nowo.

Iść w zaparte?

W całej tej sytuacji zaskakuje postawa Ewy Chodakowskiej. W końcu trenerka zbudowała swoje imperium i jest milionerką >>>Jak BOGATA, ile MILIONÓW ma Chodakowska, czytaj TUTAJ

A analizując sprawę Ambasadorek widać tu przede wszystkim pewne nieporozumienia. Być może brak jasnych zasad co współpracy Ewy i Ambasadorek oraz brak zrozumienia obu stron. Wygląda na to, ze to Chodakowska zbyt ostro zareagowała wobec „nielojalnych” dziewczyn, to właśnie ona powinna pierwsza wyciągnąć rękę do zgody. Bo zaufanie buduje się latami, a zrazić najbardziej gorliwe fanki jednym ruchem to spora strata.

Czytaj też: Od roku NIE pije WODY! Zobacz JAK wygląda 35-letnia SOPHIE! (FOTO)

https://www.instagram.com/p/B8yEiMWH8rf/?igshid=1al57q2i7oqva

 

Fot. https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

*cena na podstawie booking.com – dostęp 20.02.2020

 Komentarze