Kaczyński w SZPITALU! Po operacji okazało się, że…

Kaczyński w SZPITALU! Po operacji okazało się, że…

W ostatnim czasie prezes Prawa i Sprawiedliwości- Jarosław Kaczyński przeszedł skomplikowany zabieg na…

Polityk od kilku miesięcy uskarżał się na ból w nodze, a zabieg kilkukrotnie przekładał i odwlekał.

 

„Z nogą Jarosława Kaczyńskiego jest już lepiej, rehabilitacja przynosi efekty i może już w miarę normalnie funkcjonować przez kilka godzin: siedzieć na spotkaniach i chodzić niewielkie dystanse. Ale operacja i tak jest planowana. I raczej nie da się jej uniknąć. Stan na kilka tygodni temu był taki, że dojdzie do niej po Nowym Roku” – przyznawał WP wówczas zaufany współpracownik prezesa PiS.

 

ZOBACZ TEŻ:Wyszły na JAW INTYMNE spotkania księżnej Meghan! Jej kochankiem był…

 

Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że polityk przeszedł już dość skomplikowany zabieg, który polegał na wszczepieniu endoprotezy w stanie kolanowym. Pierwotnie operacja miała odbyć się w styczniu, jednak ze względu na napięty harmonogram kampanijny, przełożono. Po operacji okazało się, że Jarosław Kaczyński został pomyślnie wybudzony i czuje się dobrze.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Lech WAŁĘSA po operacji ODZYSKAŁ wzrok!

 

 

Endoproteza stawu kolanowego to sztuczny staw, wykonany na podobieństwo ludzkiego kolana. Zostaje on dopasowany rozmiarem i kształtem do potrzeb danej osoby. Jest to rozwiązanie umożliwiające przywrócenie sprawności ludziom, u których doszło do zwyrodnienia lub uszkodzenia stawu kolanowego.

 

 

Źródło:wpwiadomości

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze