MOCNY apel rządu! Chodzi o naszą pracę…

Rząd wystosował mocny apel do przedsiębiorców. Chodzi o pracę… O co dokładnie poprosili przedstawiciele rządu?

Dezynfekcja, maseczka i dystans – to najważniejsze zasady w walce z koronawirusem. Teraz rząd zaapelował do przedsiębiorców. O co chodzi?

– Zwracam się z apelem do wszystkich pracodawców: tam, gdzie to tylko możliwe, umożliwiajcie swoim pracownikom pracę zdalną, sprawdzić może się także system rotacyjny. Chodzi o bezpieczeństwo nas wszystkich – powiedziała minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

Zobacz także: MOCNE słowa Joanny Racewicz o pandemii! Nie ukrywała, że…

Trwa trzecia fala epidemii. Jest ona najgroźniejsza z dotychczasowych. Dlatego tak ważne jest stosowanie się do zasad bezpieczeństwa.

Najbezpieczniejszą formą pracy będzie praca zdalna. Wtedy pracownik nie musi kontaktować się z innymi osobami. Nie pokonuje też drogi do pracy, więc unika potencjalnego zakażenia koronawirusem.

– Dlatego zwracam się z apelem do wszystkich pracodawców o stosowanie takich rozwiązań wszędzie, gdzie jest to możliwe. Chodzi o bezpieczeństwo nas wszystkich – dodaje minister Maląg.

Na szczęście jest światełko w tunelu. Dzięki szczepionkom wkrótce wrócimy do normalności. Na razie pozostaje nam czekać na zwiększenie dostaw szczepionek.

Po zaszczepieniu większości populacji znikną obostrzenia i wrócimy do dawnych zasad.

Zobacz także: Małgosia Kożuchowska SZCZERZE do fanów. „Mimo obaw o zdrowie…”

Fot. Pixabay

Źródło: Ministerstwo Rodziny i Polityki SpołecznejKomentarze